Rezerwacje

Witamy w strefie rezerwacji klubu Stara Przepompownia

Naszą ofertę staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta oraz zapewnić jak najlepsze warunki rozrywki.
Pamiętajcie, że ceny rezerwacji stolików czy Private Room zależą od rodzaju eventu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny team oraz wyjątkowe miejsca w naszym klubie:

SALA KONCERTOWA – główna sala, na której zawsze występują gwiazdy wieczoru, gdzie mieści się główny bar i można dokonywać rezerwacji na miejscu.

SALA KOMINKOWA – boczna sala wypełniona stolikami z możliwością dostosowania ilości miejsc przy danym stoliku. Przyległa bezpośrednio do sali koncertowej.

STREFA VIP – Dla klientów szukających niestandardowych rozwiązań, ceniących sobie prywatność, oczekujących od życia wszystkiego, co najlepsze, przygotowaliśmy strefę VIP mieszczącą się na antresoli. Dedykowana specjalnie dla tej strefy obsługa i osobny bar gwarantuje, że wieczór pozostanie w Waszej pamięci na długo.

PRIVATE ROOM – Specjalny pokój, najwyższa strefa prywatności w lokalu. Miejsce przeznaczone wyłącznie dla rezerwacji do 20 osób. Indywidualna obsługa kelnerska, dodatkowa ochrona przy wejściu do Private Room. Ponadto specjalna szyba oddzielająca pokój od reszty strefy VIP i całości lokalu oraz eleganckie wykończenia wnętrza, stylowe, wygodne kanapy i duży okrągły stół.

Dla wszystkich naszych gości rezerwujących loże VIP lub Private Room istnieje możliwość zorganizowania specjalnego cateringu oraz innych atrakcji. O szczegóły proszę pytać podczas dokonywania rezerwacji.

Jeśli jesteście zainteresowani rezerwacją stolika w tych strefach, urządzeniem tam najlepszej imprezy lub po prostu macie ochotę spędzić miło czas, zapraszamy do kontaktu z działem rezerwacji:
Email: klubprzepompownia@gmail.com lub tel. 600 583 353

Rezerwcje ON-LINE: Zarezerwuj

Rezerwacje on-line dostępne całą dobę. Rezerwacje telefoniczne przyjmujemy od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 oraz soboty od godz. 13.00 do 16.00. Rezerwacje możliwe są również w klubie podczas imprezy (informacja przy głównym barze).

Kwota wynajęcia PRIVATE ROOM jest w dużej części do wykorzystania na konsumpcję na barze. Wpłata TAKIEJ REZERWACJI może również zawierać bilety do klubu dla liczby osób odpowiadającej miejscom siedzącym (Cena biletów zostanie odjęta od sumy do wykorzystania na barze) oraz rezerwację pokoju.

Zapraszamy do zapoznania się z planem sal :

MAPA PARTER

MAPA PIETRO

Galeria PRIVATE ROOM