Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 styczeń 2017

Sitek w Klubie Stara Przepompownia już w czwartek

Przed nami pierwszy weekend w nowym roku. Przy okazji od razu długi weekend. Z tej okazji zapraszamy Was już w czwartek byście rozpoczęli go razem w nami. Na początek nowego imprezowego roku przygotowaliśmy propozycję dla wszystkich fanów rapu. Koncert w Klubie Stara Przepompownia zagra Sitek!

Na jego płytę fani czekali bardzo długo. I w końcu się doczekali! Na początku grudnia 2016 roku Sitek zaprezentował wszystkim słuchaczom album pt. „Wielkie Sny”.  Teraz Sitek wyrusza w trasę koncertową Wielkie Sny Tour. Początek tej trasy będzie miał miejsce właśnie w naszym klubie w czwartek, 5 stycznia. Jesteście gotowi na prawdziwą rapową bombę?

Sitek przygodę z muzyką rozpoczął w 2003 roku.  Jednak przez wiele lat, mimo iż przez wielu uznawany był za jednego z najbardziej stylowych raperów, nie zdecydował się na nagranie pełnoprawnego albumu. Wrocławianina można było usłyszeć na gościnnych zwrotkach, na kilku ciekawych projektach, a pod koniec minionego roku w końcu dał fanom debiutancki krążek. Płyta „Wielkie Sny” to 14 utworów pokazujących wszechstronność rapera.  Na albumie znaleźli się tacy goście jak m.in. Tede czy Białas czy Paluch.

Pamiętajcie, że piątek jest dniem wolnym – dlatego nie warto marnować czwartkowego wieczoru na siedzenie w domu, gdy można wybrać się na tak zapowiadający się koncert w Klubie Stara Przepompownia. Drzwi lokalu otwieramy dla Was już o godzinie 20:00. Z kim się widzimy?

Przedsprzedaż biletów:
Normalny: 25ZŁ
VIP: 35ZŁ
(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)

Bilety będą dostępne również na wejściu w dniu koncertu

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia