Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 8 / lip / 2016
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
10ZŁ | VIP 15ZŁ

AVANGARDA w Starej Przepompowni | SEB SKALSKI | DR HIGH | MBRASS

Stara Przepompownia

Zapraszamy na noc w rytmie muzyki house do nowego, przełamującego schematy miejsca na mapie Ostrowa Wielkopolskiego. Najjaśniejszą gwiazdą wieczoru będzie Seb Skalski – warszawski DJ i producent, założyciel wytwórni SpecuLLa Records.
Przygotowaliśmy avangardowe niespodzianki. Jakie? Przyjdź i sprawdź.

Support:
Dr High
MBrass

Wstęp 18+
10zł / 15zł VIP

Timetable:
21:00-00:00 – MBrass
00:00-02:30 – Seb Skalski
02:30-XX:XX – Dr High

► Seb Skalski ft. INA – INSIDE (Original Mix)
https://www.youtube.com/watch?v=f3dRSeVGu6M
► Seb Skalski – Wilkołak (Original Mix)
https://www.youtube.com/watch?v=8C_JN6HUvAw
► Sistars – Na dwa (Seb Skalski 2012 ReWork)
https://www.youtube.com/watch?v=BSgB30C0e3g

SEB SKALSKI – DJ, muzyk i producent związany z warszawską sceną klubową oraz z prestiżową wytwórnią Purple Music należącą do swiatowej sławy house – Jamiego Lewisa, absolwent Red Bull Music Academy – Dublin 2000.
Muzyczna przygoda Skalskiego zaczęła się w dzieciństwie, od gry na pianinie, gitarze i perkusji. W roku 1997 Seb został Dj-em i przez lata grania w klubach oraz na festiwalach, zyskał wielu fanów swoim bezkompromisowym i tanecznym stylem. Znany jest z anteny Radiostacji, gdzie od początku jej istnienia przez 5 lat prowadził program Houserka.

Na imprezach miksuje szeroko pojęty house, natomiast jego drugie oblicze to Jamajski Spekulant serwujący na parkietach klubowych brzmienia reggae, dancehall, ragga, dub oraz funk. W styczniu 2003 roku zdobył pierwsze miejsce w konkursie Warsaw DJ’s Cup.

Swój talent wykorzystuje we własnym studio tworząc różne odmiany muzyki jazzowej, tanecznej i klubowej. Jest też gitarzystą i liderem warszawskiej formacji funk-owej Easy Band All Stars.

Najważniejsze wydarzenia: Creamfilds, Haineken Open’er, Nokia Trends, Coke Music Fest., Redbull Air & Water, Lech Epicentrum, Marlboro Sound Race.

Nagrody:
Fryderyk 2009 – Płyta Klubowa Roku “Cafe Fogg 2” (Sony Music)
Złota Płyta za sprzedaż albumu “Cafe Fogg” (Sony Music)