Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 24 / cze / 2023
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

Bosscy – Rockowy Start Lata

Stara Przepompownia
ZAPRASZAMY NA ROCKOWY START LATA! Świat, Polska i wszyscy wokół zaczynają mocno żyć wakacjami, festiwalami i tu pojawia się idealna propozycja by dobrze wejść, rozpocząć ten czas! Na rockowo! Na scenie rządzić będą Bosscy!
Bilety: Przedsprzedaż online 35zł/ w dniu koncertu 45zł
Link: https://biletserwis.pl/e/koncert-bosscy-rockowy-start-lata/
Bosscy to zespół wywodzący się z Ostrowa Wielkopolskiego, który zaprosi was w podróż po największych przebojach polskiego rocka. W trakcie naszych koncertów zabrzmią dobrze znane wszystkim riffy Dżemu, charakterystyczna gitara Janka Borysewicza, czy też klimatyczne melodie grupy Myslovitz. Muzyka to nasza pasja, spotkaliśmy się po to, żeby spędzić miło czas i grać utwory, które lubimy i czujemy co mamy nadzieję słychać w trakcie naszych występów. Nasz repertuar liczy obecnie około 40 utworów, które w zdecydowanej większości to największe przeboje Polskiego Rocka co pozwala nam zagrać zarówno godzinny koncert, jak i wypełnić cały wieczór w Pubie i czy też na imprezie okolicznościowej.
Zespół powstał z inicjatywy wokalisty Adama Wasieli i basisty Grzegorza Michalaka, a pierwszy skład uzupełnili gitarzyści Tomasz Tomalak i Rafał Skowronek, oraz perkusista Piotr Powalisz. Od początku swojego istnienia zespół korzysta ze wsparcia Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim, który udostępnia nam salę do prób oraz otacza szeroką opieką techniczną i merytoryczną za co szczególne podziękowania należą się jego dyrektorowi Adamowi Wasieli. Skład Bosskich z różnych względów na przestrzeni czasu ulegał zmianie. Z zespołem grał przez pewien okres perkusista Patryk Mikulski, szukaliśmy też wokalisty po tym jak ze względów czasowych ze śpiewania w grupie zrezygnował Adam Wasiela. Ostatecznie jednak po dołączeniu do zespołu najpierw wokalisty Marcina Darmosza, następnie gitarzysty Jacka Racza a ostatnio perkusisty Macieja Kotońskiego skład zespołu się ustabilizował i prezentuje się tak:
Marcin Darmosz – wokal
Jacek Racz – gitara
Grzegorz Michalak – bas
Maciej Kotoński – perkusja
Rafał Skowronek – gitara
SOBOTA, 24.06.2023
Otwarcie klubu: godz. 21:00
Start Bosscy: godz. 21:40*
——–
*Podana godzina jest orientacyjna i może się opóźnić o kilkanaście minut.
Bilety: 35/45ZŁ
Online: https://biletserwis.pl/e/koncert-bosscy-rockowy-start-lata/
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików:
Rezerwacje online na www.staraprzepompownia.pl lub tel. ☎ 600 583 353