Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 2 / paź / 2016
Time : 18:00 - 01:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
20ZŁ

Gala STAND-UP Trzecia runda

Stara Przepompownia

Gala Stand-Up 2 Października 2016, Klub Stara Przepompownia

Po raz kolejny zapraszamy Was na Galę Stand-Up do Starej Przepompowni.
Kolejna mega dawka dobrego humoru w wykonaniu świetnych komików, którzy zaszczycą nas swoją obecnością. Tym razem poza stałymi bywalcami naszej sceny wystąpią dla Was:
Imprezę poprowadzi: PAWEŁ RESZELA

Gala Stand-Up Trzecia runda!

Start: 19:00
Bilety: 20 PLN

KLUB STARA PRZEPOMPOWNIA
OSTRÓW WIELKOPOLSKI, RASZKOWSKA 78
REZERWACJA STOLIKÓW: 600 583 353

Wystąpią:
MATEUSZ ŚWIERSKI – komik, improwizator, filozof, barman, superbohater. W swoich żartach otwiera duszę, z której wylewają się historie porażek, zwycięstw i ludzi, których spotyka na co dzień. Na scenie często śmieje się z własnej matki, mszcząc się tym samym za to, że wydała go na tak okrutny świat. Skupia uwagę na sobie i zabiera widzów w podróż po swoich emocjach i wewnętrznych przeżyciach.

WOJTEK PIĘTA – W trakcie tego występu usłyszysz o życiu widzianym z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia. Ten występ to nie tylko żarty z absurdów codzienności, ale również opowieść o życiu człowieka, który za tymi żartami stoi. Trudy występowania, pisania tekstów i tworzenia kanału na youtube obnażone przed publicznością i podane żartem, który momentami przekracza pewne granice, ale zawsze zmusza do myślenia.

PAWEŁ RESZELA – Polski artysta kabaretowy, uprawiający Stand-Up Comedy, adokładniej komik, aktor, autor tekstów, jeden z prekursorów klasycznych występów Stand-Up w Polsce. Były członek Kabaretu Klakier oraz ostrowskiego Kabaretu BezVAT. Główną cechą występów Pawła Reszeli jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Wieloletnie doświadczenie sceniczne gwarantują wspaniałą zabawę z niezliczoną ilością gagów na temat kobiet, mężczyzn, rodziny i znajomych, polskich przypadłości i naszego stereotypowego myślenia. Potwierdzają to nagrody publiczności na festiwalach kabaretowych w całej Polsce. Występował w programach telewizyjnych: “Stand-up – Zabij Mnie Śmiechem” (Polsat) i “HBO na stojaka”.

PAWEŁ MUSZYŃSKI –