Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 19 / mar / 2017
Time : 18:00 - 01:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

Hendrix Project tribute to Jimi Hendrix

Stara Przepompownia

HENDRIX PROJECT to zespół tributowy grający utwory JIMIEGO HENDRIXA, niekwestionowanego króla gitary, wirtuoza, którego muzyka miała ogromny wpływ na kolejne pokolenia gitarzystów na całym świecie i na muzykę w ogóle. W bluesie i rocku, od Erica Claptona po Metallice słychać wpływy twórczosci Jimiego, która wciąż wciąga, zachwyca i inspiruje. Wszystko co najlepsze w rock’n’rollu to gitarowa energia Hendrixa i właśnie to oferujemy na naszych koncertach.
HENDRIX PROJECT tworzy grupa doświadczonych muzyków i jednocześnie serdecznych przyjaciół, którym bliska jest zarówno muzyka jak i ideały czasów hendrixowskich.
Zespół założyli gitarzysta i basista z KamieńKamieńKamień (Finalisci Must be the Music), grupy mającej na swoim koncie ok.150 koncertów w całej Polsce. Początek działalności HENDRIX PROJECT miał miejsce jesienią 2014, podczas wspólnego koncertu z Leszkiem Cichońskim i od tego czasu nieprzerwanie gościmy na scenach klubowych, festiwalowych i plenerowych w całej Polsce. Grając Hendrixa zabieramy Was w wyjątkową podróż po świecie muzyki, wolności, wskrzeszamy ducha lat 60-tych i epoki festiwalu Woodstock.

19 Marca 2017
Otwarcie klubu: 18:00
Start koncertu: 20:00
Bilety:
Przedsprzedaż 20 PLN
W dniu koncertu 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia