Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 24 / wrz / 2021
Time : 21:00 - 03:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
10ZŁ

Just House vol. 11 (Deeprule x McCarpney)

Stara Przepompownia
Rezydent Klubu Stara Przepompownia McCarpney zaprasza na kolejną edycję swojego autorskiego cyklu imprez “Just House”❗️🎉️🎉️🎉
Gwiazdą tej nocy będzie ⭐Deeprule – krakowski DJ i Producent bardzo dobrze znany z ogromnej ilości produkcji i remiksów, które poruszają każdy imprezowy parkiet. To także współzałożyciel projektu „Groovefore”, z którym zdobył cenne doświadczenie prezentując swoje sety w najlepszych klubach na mapie Polski. Zaznaczył tym samym swoją silną pozycję w kulturze klubowej jak i na scenie festiwalowej występując na „Beach Party Trzcianka” czy „Sunrise Festival”. Mimo doświadczenia muzycznego w różnych sferach „elektroniki” jako DJ wciąż pozostaje wierny muzyce House i to na niej opiera swoje energiczne sety, w których zawsze znajduje miejsce na własne produkcje.
(https://www.facebook.com/DeepruleMusic)
Ponadto, za konsolą pojawi się również gospodarz cyklu – McCarpney
(https://www.facebook.com/mccarpney)
muzyka: edm, house, vocal house, nu disco, deep house
PIĄTEK
24 Września 2021
Start: 21:00
🎟️ bilety: 10pln / Do 23:00 Ladies free*
❗ wymagany strój: casual
Rezerwacje 🌐 on-line na staraprzepompownia.pl lub telefonicznie ☎600 583 353.

Wieczór odbędzie się zgodnie z przepisami sanitarnymi dotyczącymi działania ogródków i lokali gastronomicznych w obecnej rzeczywistości.
Prosimy gości o cierpliwość i wyrozumiałość oraz pełną współpracę z obsługą, abyśmy jak najprędzej mogli wrócić do starych, dobrych czasów.
*Do godz. 23:00 panie wstęp wolny.