Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 6 / lis / 2021
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
30ZŁ

Live Your Life Be Free [KLUB]

Stara Przepompownia
Live Your Life Be Free to nowy cykl imprez! Be FREE – bądźmy muzycznie wyzwoleni – otwarci na imprezowe style i gatunki! Nowy imprezowy szlak, który ma na celu uwolnić ukryte pozytywne muzyczne rytmy każdego z nas! To właśnie na tych imprezach będziecie mogli doświadczyć takich gatunków jak House, Future Rave, Deep House, Progressive czy również Funky czy Disco House!
Muzycznie wyzwolą Was:
TOM FORESTER – DJ/rexmier i producent muzyczny, od 2017 roku rezydent renomowanego klubu Pacha Poznań. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w już 2002 roku. Jest współzałożycielem projektu muzycznego Groovefore. Jako DJ był zapraszany na muzyczne eventy do takich państw jak Niemcy, Czechy, Hiszpania, Malta, Estonia, Węgry, Rosja, Litwa! W 2019 roku wystąpił na Ibizie w klubie Pacha (Top #100 World Clubs). Pojawił się na największych polskich festiwalach takich jak: Sunrise, Sensation, Global Gathering, I Love New Year, Revolution of Love.
MCCARPNEY – Od 2017 roku główny rezydent housowy w ostrowskim klubie muzycznym Stara Przepompownia, gdzie od 3 lat prowadzi swój autorski imprezowy projekt pod nazwą Just House. Przez kilka lat zdobywał doświadczenie grając z największymi DJ’ami Polskiej sceny house’owej. W 2021 zdobywa kolejne doświadczenia prezentując swoje sety muzyczne na polskiej mapie klubowej między innymi w takich miastach jak Poznań, Wrocław, Warszawa.
YONKY – DJ pochodzący z Dąbrowy Górniczej, mieszkający na codzień we Wrocławiu. Swoje muzyczne hobby pielęgnuje od kilku lat. Jest częstym gościem znanej serii imprez pod szyldem ENJOY by Tom Forester. Yonky stawia głównie na progresywne i melodyjne brzmienia, nie lubi nudy pokazując to w swoich wyselekcjonowanych playlistach. Świetnie odnajduje się także w klubowych brzmieniach house music, swoją pozytywną energią porywając klubowiczów do tańca.
Jest autorem setów ‘Melodic Sounds’ w których można usłyszeć muzykę należącą m.in. do takich artystów jak Tinlicker, Ben Bohmer, Lane8, Yotto, Rufus Du Sol, Nora En Pure, Cassian.
6 Listopada 2021
Start: 21:00
Bilety: 30zł
Wymagany strój: elegancki
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików:
Rezerwacje online na www.staraprzepompownia.pl lub tel. ☎ 600 583 353

Wieczór odbędzie się zgodnie z przepisami sanitarnymi dotyczącymi działania ogródków i lokali gastronomicznych w obecnej rzeczywistości.
Prosimy gości o cierpliwość i wyrozumiałość oraz pełną współpracę z obsługą, abyśmy jak najprędzej mogli wrócić do starych, dobrych czasów.