Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 10 / maj / 2018
Time : 19:00 - 01:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
FREE

MANU–all Konrad „Mucha” Moszyński

Stara Przepompownia

MANU–ALL rysunek & malarstwo
Konrad „Mucha” Moszyński

10/05/2018 wernisaż: 19:00
Klub Stara Przepompownia
Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Oprawa muzyczna: Loverdozed (Osterdam Records)
Kurator wystawy: Małgorzata Margarita Dąbrówka

Koncert The Cell (Praga/Czechy, blues-rock)
Start koncertu: 21:00
Wstęp: wolny

http://bandzone.cz/thecell

Tytuł wystawy MANU-ALL to gra słów – manual, manualnie – związany z ręką, wykonywany ręcznie, oraz all (z angielskiego wszystko).

Każdy pomysł, idea czy projekt bierze swój początek od szkicu, tj. formy ręcznego zapisu myśli, niekiedy skrótowego i syntetycznego, innym razem zaś przybiera formę ostateczną, będącą finalną wersją twórczego wyrazu. W dzisiejszym świecie zdominowanym przez cyfrowe technologie rysunek oraz jego składowe jak kompozycja, forma, plama, linia czy kolor nadal pełnią istotną rolę w procesie twórczym każdego artysty, również w grafice, którą zajmuję się na co dzień. Szkic, rysunek jest formą wstępną do praktycznie każdego projektu, czy to okładki płyty, plakatu, logotypu, kroju pisma jak i wszystkich innych form.

Konrad „Mucha” Moszyński – artysta, projektant grafiki użytkowej, graficiarz w jednej osobie. Absolwent poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego (wcześniej ASP). W 2014 roku obronił dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Animacji prof. Jacka Adamczaka wraz z aneksem powstałym w Pracowni Wydawnictw prof. Mirosława Pawłowskiego. Członek STGU (Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej). Od 2012 roku projektant w labelu muzycznym Osterdam Records. Od 4 lat prowadzi własne studio projektowe muchaDSGN, gdzie realizuje kreacje artystyczne dla klientów z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, jak i z dalszych zakątków świata m.in. z: USA, Hong Kongu czy Tajlandii. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim kreowaniem wizerunku marek, projektowaniem logotypów, krojów pism, okładek płyt, opakowań, publikacji, wydawnictw, tekstyliów, szyldów, aranżowaniem wnętrz, tworzeniem murali oraz wszelkich innych form wizualnych, w tym teledysków i animacji. W 2016 roku uhonorowany tytułem Osobowości Ostrowskiej Kultury. Nominowany do nagrody YACH FILM (26. Festiwal Polskich Wideoklipów) w kategorii Animacja za teledysk zespołu Big Cyc – Viva! San Escobar. Pięciokrotnie wyróżniony przez prestiżowy portal branży kreatywnej Behance. Laureat wielu konkursów i wystaw m.in. : Drugiej Ogólnopolskiej Wystawy Znaków Graficznych, 30/30 Konkurs na najlepszą okładkę płytową 2015, Cover awArts | Najlepsze polskie okładki płyt 2015 i 2017.

Więcej na:
http://www.muchadsgn.com/
https://www.facebook.com/muchadsgn/