Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 9 / gru / 2022
Time : 19:00 - 03:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

MROZU – “Lecimy za daleko” Tour

Stara Przepompownia
Koncert MROZU | LECIMY ZA DALEKO
09 Grudnia 2022
TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – początek koncertu*
🎟 BILETY** – 79/89/99zł
Przedsprzedaż on-line: https://www.eventim.pl/event/mrozu-lecimy-za-daleko-klub-stara-przepompownia-15810741/
„Lecimy za wysoko, ciągle za daleko” – czyli słowa ostatniego przeboju Mroza, które rozbrzmiewały w te wakacje w każdym radiu i na wielu, wielu imprezach, to również zaproszenie na zimową trasę klubową, która z pewnością wniesie sporo słońca i letniego klimatu w listopadowo-grudniową szarość.
Artysta zaprasza na trasę klubową, na której wybrzmią wszystkie utwory z dobrze już znanej ostatniej płyty „Złote bloki”, która 3 miesiące po premierze zdążyła pokryć się złotem.
Po wyprzedanej wiosennej trasie i bardzo intensywnym lecie koncertowym wypełnionym festiwalami, Mrozu znowu wraca do klubów ze swoją niezapomnianą kompanią
Kto był kiedyś na koncercie Mroza wie już czego może się spodziewać – niesamowitej energii, rasowego grania, bezpośredniego kontaktu z artystą i setek spalonych kalorii podczas szalonego tańca.
„Energia, którą obdarzyła nas publiczność na letniej trasie była totalnie uskrzydlająca, więc dalej chcemy z nią lecieć! A jak lecieć, to za wysoko i za daleko! ”
„Lecimy za daleko” to trasa, która w listopadzie i grudniu 2022 roku zawita do 15 polskich miast. Oprócz przebojów ze „Złotych bloków” będzie można oczywiście usłyszeć inne największe przeboje Mroza jak „Nic do stracenia”, „Aura”, czy „Bo jak nie my to kto”, w nowych, energetycznych aranżacjach.
——–
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików:
Rezerwacje online na www.staraprzepompownia.pl lub tel. ☎ 600 583 353
——–
*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
**Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: klubprzepompownia@gmail.com