Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 28 / paź / 2022
Time : 20:00 - 03:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
Zakończono

Natalia Przybysz – SERCE SPOKOJNE

Stara Przepompownia
Koncert Natalia Przybysz | SERCE SPOKOJNE
28 Października 2022
TIMETABLE:
20:00 – otwarcie drzwi
21:00 – początek koncertu*
🎟 BILETY** – 69/79zł
Przedsprzedaż on-line:
https://biletserwis.pl/e/natalia-przybysz-serce-spokojne-2022/
https://goingapp.pl/wydarzenie/natalia-przybysz-serce-spokojne-stara-przepompownia-ostrow-wielkopolski/pazdziernik-2022
Płyta „Zaczynam się od miłości” zawiera niezaśpiewane dotąd teksty Kory z muzyką skomponowaną przez Natalię oraz jej zespół – Jurka Zagórskiego, Mateusza Waśkiewicza, Pata Stawińskiego i Kubę Staruszkiewicza. Pomysł na album zrodził się podczas spotkania Natalii Przybysz i Kamila Sipowicza. Spadkobierca dorobku Kory powierzył Natalii zebrane i niewydane dotąd w formie piosenek zapiski legendy polskiej sceny muzycznej. Tytuł wydawnictwa stanowi parafrazę tytułu zbioru tekstów Kory wydanych w formie książki.
Miłość zaczyna się od miłości – zbiór tekstów do niepowstałych za życia Kory piosenek nabrał życia dzięki Natalii Przybysz. To ona sama je odnalazła, ułożyła w całości i z miłością zaśpiewała. Dzięki niej miłosna poezja Kory żyje. Jest niczym papierowy kwiat, który rzucony w eter rozkwita
– mówi Kamil Sipowicz.
Obok siedmiu tekstów Kory na płycie znajdują się dwie autorskie piosenki Natalii: „Zew” – o terapeutycznych działaniach przyrody podczas pandemii oraz „Jest Miłość” – o obcowaniu z twórczą energią drugiej kobiety.
To wielka odpowiedzialność wziąć na warsztat teksty Kory. Słowa traktowałam jak perły z dna morza. Starałam się nie brać więcej niż było konieczne. Poezja Kory z precyzją akupunktury dotykała często rdzenia mojej emocjonalnej konstrukcji. Wiem, że nie jestem jedyną jej pacjentką, mam nadzieję, że moje melodie pomogą mocniej działać tej medycynie.
– Natalia Przybysz
——–
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików:
Rezerwacje online na www.staraprzepompownia.pl lub tel. ☎ 600 583 353
——–
*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
**Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: klubprzepompownia@gmail.com