Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 3 / lis / 2017
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
15ZŁ

Osterdam Records pres. BIG WEEK F/N END

Stara Przepompownia

Serdecznie zapraszamy na imprezę wieńczącą tydzień imprez z Osterdam Records ★
Event otworzy koncert znanej Państwu warszawskiej grupy Divines ★ który, łączy wpływy nu-disco oraz melancholijnej skandynawskiej elektroniki i zaprezentuje swój świerzy materiał .
Divines rozpoczęło działalność w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy Lulu Zubczyńskiej i Piotra Uaziuka. Ich muzyka łączy wpływy
nu-disco oraz melancholijnej skandynawskiej elektroniki.

Inspirują się artystami takimi jak Roisin Murphy, Juan MacLean czy ZHU oraz polskimi gwiazdami pokroju Krystyny Prońko. Mają na koncie trzy epki i występ przed Crystal Fighters w ramach festiwalu Warsaw Music Week. Goście Opener Festival i Spring Break Festival 2016, laureaci konkursu Leszek Live!. Jesienią 2016 w wytwórni Requiem Records ukazał się ich debiutancki album Pałace.

http://www.divines.pl/

Kolejna gwiazda to znany warszawski duet ON&ON ★
Hory i Bumi Phillips nieprzerwanie od ponad dekady są obecni na scenie klubowej. Organizowali wiele imprez muzycznych, sami występowali na licznych festiwalach w Polsce i zagranicą. Dzisiaj trzymają rękę na pulsie promując w swojej audycji świeżą elektronikę zawsze konserwatywnie i konsekwentnie, zawsze z płyt winylowych. Ich sety to mieszanka tanecznej elektroniki, którą przeplatają klasycznymi brzmieniami, chętnie wracają do disco, jazzu i funku. W audycji ON&ON można zapoznać się z elitą polskich didżejów, którzy grają na żywo wprost z gramofonów.

HORY (ON&ON, ZUCKERMELODIEN, RADIO ROXY)
Od 2000 roku na scenie klubowej. Prowadził audycje w legendarnej Radiostacji, Radio Jazz i Radio Roxy. Konserwatywny Dj, pozostał wierny płytom winylowym, które zawzięcie kolekcjonuje. Zaczynał od drum&bassu i jazzu, teraz najbliższe są mu dźwięki house i disco. Grał na wielu festiwalach w Polsce i zagranicą. Supportował takie sławy jak: Jazzanova, Daniel Bell, Alexander Robotnick, Chicken
Lips, Cold Cut, Joakim. Odwiedził z płytami: Tel Awiw, Szanghaj, Pekin, Tokio, Seul, San Francisco, Sri Lankę, Madryt, Barcelonę, Leeuwarden, Berlin, Wiedeń, Bratysławę, Budapeszt, Kijów, Brześć, Laax, Isola Verde, Massocorto, Les des Alpes, Tignes, Alpe d’Huez

BUMI PHILLIPS (ON&ON, OSTERDAM RECORDS, DJSHOP.PL)Od kilkunastu lat zachwyca szerokim wachlarzem brzmień od jazzu po taneczną elektronikę (używając jedynie płyt analogowych). W okresie tym występował w wielu klubach w Polsce, Londynie, Luxemburgu i Amsterdamie, obok postaci takich jak np:Ben Mono, Legowelt, DjPatrisia, Skalpel, Richard Sen (Padded Cell), Carl Cox, James Ruskin, Alexander Robotnick, Donnell Knox, oraz wielu, wielu innych.
Obecnie przygotowuje 2gą odsłonę obiecującego debiutu Live Act, na styku Bluesa i Elektroniki z udziałem laureatów Rawa Blues Werbińska&Pawlina.
Na przełomie 2012/13 wspólnie spreparowana produkcja z Artystami z Osterdam Records, a rekomendowana przez samego Dave’a Clark’a została wydana na świątecznym mixie prestiżowego Fabric London.Na koncie ma też przygotowanie mixtape’ów dla Programu 3 Polskiego Radia, Radia PIN, Radia Jazz.Znają go kluby, festiwale, projektanci mody. Potrafi oczarować publiczność sam, ale często spotkasz go w towarzystwie instrumentalistów.Z projektem Euphorya licencjonował muzykę dla Machiny.
W zależności od charakteru przedsięwzięcia Phillips starannie przygotowuje materiał muzyczny, elastycznie dobierając muzykę klubową, oferując występy live z muzykami.

Facebook: https://www.facebook.com/radio.on.and.on
SoundCloud: https://soundcloud.com/djhory
YouTube: http://www.youtube.com/djhorytv

Parkiet uzupezlnią ★★★

TNBCdj ★
Eleminictromal ★
Loverdozed ★

Zapraszamy Serdecznie!

03 Listopada 2017
Start: 21:00
Bilety: 15ZŁ
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia