Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 28 / maj / 2023
Time : 12:00 - 19:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
FREE

reFashion – giełda odzieży i biżuterii

Stara Przepompownia
Zapraszamy do udziału w giełdzie reFashion, która odbędzie się w murach Starej Przepompowni już 28 maja.
Giełda odzieży i biżuterii reFashion to wyjątkowe wydarzenie, na którym można znaleźć wiele inspiracji i niepowtarzalnych elementów garderoby. Na tej giełdzie króluje kreatywność i ekologia, a każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Odzież używana, którą będzie można znaleźć na takiej giełdzie, to przede wszystkim ubrania, które zachowały swoją wartość. Można tu znaleźć zarówno modne ubrania z ubiegłych sezonów, jak i unikalne, niepowtarzalne części garderoby. Wszystko to w rewelacyjnych cenach.
Na giełdzie pojawi się również odzież nowa i biżuteria oraz wszelkiego rodzaju dodatki. Wykonane z dbałością o detale i zróżnicowanych materiałów, są one pięknym uzupełnieniem każdej stylizacji. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki.
Giełda reFashion, to inicjatywa, miejsce i czas by znaleźć coś wyjątkowego dla siebie i wziąć udział w działaniach ekologicznych, które wpisują się w idee zrównoważonego rozwoju. Giełda odzieży nowej, używanej, obuwia i biżuterii to świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie unikalność i styl.
Data: 28 Maja 2023
Godzina: 12:00 – 19:00
Zapraszamy wystawców do wysyłania zgłoszeń z dopiskiem “Giełda reFashion” na adres email: klubprzepompownia@gmail.com
Organizator: Klub Stara Przepompownia oraz Małgorzata Margarita Dąbrówka
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
www.staraprzepompownia.pl
tel. ☎ 600 583 353