Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 17 / mar / 2017
Time : 20:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
10ZŁ | VIP 15ZŁ

Swee pres. neeVald

Stara Przepompownia

“Swee” to imprezy z lekką muzyką house i szeroko pojętą elektroniką w roli głównej. Gwiazdą tej nocy będzie neeVald
Od zawsze z pasją i miłością do House Music.

Wielkopolską publicznością zaczął bujać już od około 2000 roku, ale tak na prawdę swoje klubowe skrzydła rozwinął po 2004.
Delikatnie brzmiące zmysłowe dźwięki. Plażowe rytmy i wyjątkowo taneczny flow.
To domena jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich dj’ów.
W swoich słonecznych setach pogrywa zmysłowe funky, piano i vocal house, opierając się często na delikatności deep’ów. Również zagląda do mocniejszej tech house’owej stylistyki, nie wykraczając za sztywne i taneczne ramy swojej osobowości.

Piotr znany jest z bardzo wyjątkowej i przyjaznej energii, która emanuje zza konsolety.
Zawsze uśmiechnięty i wesoły, tak jak uśmiechnięta i wesoła jest jego muzyka.
Mimo dużej ilości bardzo premierowych brzmień, które serwuje klubowiczom, sposób w jaki to robi jest gwarantem wyśmienitej zabawy dla wszystkich będących na parkiecie, tych którzy szukają czegoś premierowego, ale także tych dla których klubowy dźwięk jest czymś zupełnie nowym.

NeeVald od ponad 12 lat jest autorem najbardziej popularnej – house’owej audycji w kraju- Klubu Fm. Program startował w legendarnej już poznańskiej rozgłośni Rmi Fm.
Przez kilka lat 2 godzinne show pojawiało się w środę po 22:00 na Planecie Poznań.
Przez okres działalności Planety w Poznaniu pełnił fukcję szefa muzycznego i kreatora brzmiania klubowego fm’u w Poznaniu i Wielkopolsce.

Na dzień dzisiejszy kunszt radiowca i klubowego Dj’a dostrzegła radiowa grupa RMF zapraszając go do współpracy w RMF MAXXX. Teraz jedyna taka audycja Fm w Polsce gra codziennie od poniedziałku do piątku po 22:00.

Piotr przez 2 godziny codziennie gra premiery, nowości, zagląda do klasyki i świetnie planując cały tydzień robi niesamowity klimat swoim wieczornym pasmem w Klubie Fm.
Często pojawia się w setach live na antenie, oraz regularnie do swoich audycji zaprasza wyśmienitych, uznanych polskich i zagranicznych dj’ów nie zapominając o polskim narybku house’owego clubbingu w naszym kraju.

neeVald przełamał pewną wyjątkową barierę. Jako pierwszy Polak stał się radiowym rezydentem Ibizy.

Support zapewnią rezydenci cyklu: DreamChach – dj i producent subtelnej elektroniki, uczestnik wielu prestiżowych imprez w tym Audioriver Festival oraz Dr High związany z projektami takimi jak Avangarda i MorE.Events.

To czego można się spodziewać na Swee, to twórczość takich artystów jak np. Claptone, Nora En Pure, Flume, Disclosure, EDX, Sonny Fodera, Gorgon City, Purple Disco Machine, Moderat, XXANAXX, Duke Dumont…

BILETY: 10ZŁ | VIP 15ZŁ
Otwarcie klubu: 20:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików
tel: 600 583 353
lub on-line →www.staraprzepompownia.pl