Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 7 / lip / 2017
Time : 21:00 - 04:00
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
10ZŁ | VIP 20ZŁ

Swee pres. Tony Handle / Matt Bugucki / Longer

Stara Przepompownia

“Swee” to imprezy z lekką muzyką house i szeroko pojętą elektroniką w roli głównej. Gwiazdami tej nocy będą faworyci i ulubieńcy wielkopolskiej sceny house Tony Handle, Matt Bogucki i Longer !

Tony Handle – od Nowego Jorku do Miami lub z Warszawy na Ibizę. Nieważne gdzie Tony Handle gra, ciągle zachwyca tłumy swoją energią i niesamowitymi miksami muzyki house.

Urodzony w Stanach Zjednoczonych, zamieszkały aktualnie w Polsce, to DJ z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Podczas swojej kariery miał przyjemność gościć w najbardziej prestiżowych miejscach tak samo w Polsce, jak i Stanach Zjednoczonych, na takich eventach jak Winter Music Conference, DJ Times Expo czy Electric Picnic, oraz w różnych częściach Europy, min. na Ibizie.

Pod koniec 2009 roku, Tony został wybrany i przyjęty na staż w międzynarodowym studiu nagraniowym Ultra Records. Na tej pozycji niektóre z obowiązków Tonego zawierały zarządzanie i koordynowanie nagraniami artystów, producentów i remikserów takich jak np. Deadmau5, David Guetta, Sander Kleinenberg, Avicii czy Kaskada.

Aktualnie Tony skupia się na poszerzaniu swoich horyzontów oraz rozwoju własnej kariery muzycznej.

Współpracuje z takimi klubami jak: Czekolada Poznań, PACHA Poznań, Platinium Warszawa, Capitol Warszawa, Makaron na Uszy Białystok, HaH Poznań itd.

Matt Bogucki lub jak kto woli Matthewb. – na klubowym rynku funkcjonujący od 7lat. Wyczucie smaku oraz pasja do muzyki są bez wątpienia jego wizytówką. W setach Mateusza usłyszymy klimatyczne i wyselekcjonowane brzmienia muzyki House, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Preferuje odmiany takie jak: deep, nu-disco, funky.

Już na początku swoich zmagań współpracował ze znaną na terenie Wielkopolski siecią klubów BEST. W roku 2009 postanowił jednak przenieść się do Poznania, a tam jego pracę docenił min. DJ Neevald, z którym to miał przyjemność współpracować oraz wspólnie grać na legendarnych wtorkowych imprezach Sexy House Bomb w klubie Terytorium. W tym czasie można go było również usłyszeć kilkakrotnie na antenie radia Planeta Poznań w tym Klub Fm, Winylowe Noce.

Mimo młodego wieku miał okazję zagrać w wielu czołowych klubach jak i miejscówkach na terenie polski. Regularnie grywa w SQ Poznań, Czekolada Poznań, Clubogaleria Soho, Kontener art czy Weranda Take Away.

Grał u boku czołowych polskich dj’ów, a jego sety urozmaicali tacy artyści jak: Tarra Mc Donald (UK), Shena (UK), Georgina Tarasiuk, MC Jacob A, Asia Ash, Nuno, czy saksofonista Banan.

Aktualnie zaangażowany jest w wiele projektów min. The Matthew’s (wraz z poznańskim dj’em Matthew Clarck), BOHOMAZZ, Sunglasses at Night, Kac Posen, nulife.pl oraz inne.

Longer – dj i promotor imprez z Poznania. Uzależniony od dobrej selekcji. W jego setach dźwięki utrzymują prywatne i charakterystyczne flow. Dobrze przygotowane utwory na dancefloor, są pełne energii i dobrego bassu. Jego założenia podczas grania to otwartość, akceptacja i pozytywne nastawienie. Przekaz muzyczny wychodzi z gatunków: deep, bass, house, electronica.

07 Lipca 2017
BILETY: 10ZŁ | VIP 20ZŁ
Otwarcie klubu: 21:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia