Wydarzenie

Przyjdź i zobacz!
Date : 3 / wrz / 2020
Time : 19:00 - 23:30
Address : ul. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel : 600583353
FREE

Wernisaż fotografii “kobiecym spojrzeniem”

Stara Przepompownia
Zapraszamy na kolejne spotkanie z fotografią w Klub Stara Przepompownia. Cztery kobiece spojrzenia.
Kilka słów od autorek:
Martyna Antczak – Fotografia: To moja kolejna wystawa fotografii w Starej Przepompowni. Jestem szczęśliwa, że mogę brać udział w kobiecym projekcie bardzo bliską mi kobietą Agnieszką Przybyłowicz, łączy nas bardzo ciekawa historia. Tym razem chcę zaprezentować akty oraz portrety. Chodzi mi o ujęcie człowieka w odniesieniu do natury. Jesteśmy przecież jej elementem, bez natury nie jesteśmy w stanie przeżyć. Na moich zdjęciach chcę pokazać tę piękną zależność.
Sylwia Mucha Fotografia: Sylwia Mucha, absolwentka malarstwa na Wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz socjologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Fotografka, kuratorka, uczestniczka wielu wystaw w kraju i za granicą. Współzałożycielka kolektywu artystycznego Grupa Ukryta.
Agnieszka Przybyłowicz Fotografia: Fotografując innych, poznaję siebie. Jest to akt wyzwalający i trudny jednocześnie, ale jakże uzdrawiający. Przed laty zamieniłam farby i pędzle na aparat i już się z nim nie rozstaję.
Iwona Trzcińska: Absolwentka Wydziału Informatyki Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.
Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, fotografią i projektowaniem graficznym. Uczestniczka plenerów, wystaw indywidualnych i zbiorowych.
Projekt plakatu: Barbara Zabłocka
Kurator Wystawy: Małgorzata Margarita Dąbrówka
Oprawa muzyczna Dj Czapa!!