Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 listopad 2018

BOKKA powraca do Starej Przepompowni!

Jedna z najbardziej tajemniczych kapel z Polsce. Przybysze z kosmosu, którzy potrafią zabrać swoich fanów w podróż pełną przygód podczas koncertów. Zespół BOKKA powraca do Klubu Stara Przepompownia z materiałem z płyty „Life on Planet B”, który jest kolejnym ciepło przyjętym albumem w dorobku tej jedynej w swoim rodzaju formacji. Koncert już w najbliższy piątek.

Zespół BOKKA to prawdziwe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Łączy ze sobą muzykę alternatywną, elektronikę oraz rytmy nie dające jednoznacznie się zaszufladkować do konkretnego gatunku. Muzycy BOKKI starannie dbają o każdy detal i chcą by w ich imieniu przemawiała muzyka. Stąd charakterystyczne, wyposażone w maski stroje, a do tego pewna doza tajemniczości podczas kontaktów z publicznością. Mimo tego trudno mówić o dystansie między artystami, a ich odbiorcami. BOKKA potrafi w sposób niewymuszony i pełen gracji porywać tłumy. Ich show to gra muzyki, światła i wizualizacji.

Kapela ma w swoim dorobku już trzy pełnoprawne albumy. Debiutancki „BOKKA”, wydany w 2015 roku „Don’t Kiss and Tell” oraz tegoroczny „Life on Planet B”. To właśnie ten ostatni krążek będzie głównym punktem piątkowego programu, chociaż nie zabraknie zapewne również starszych kompozycji uwielbianych przez miłośników zespołu. Trasa koncertowa Live on Planet B ma swój przystanek właśnie w najbliższy piątek w Klubie Stara Przepompownia.

Wyjątkowa sceneria naszego klubu w połączeniu z charyzmą grupy BOKKA gwarantują Wam wyjątkowy wieczór, który oczywiście nie zakończy się na samym koncercie. Przez całą noc sporo będzie się działo i znów będziemy mogli m.in. sprawdzić jakie niespodzianki szykuje dla Was gitarowy bar. Zapraszamy serdecznie.

Piątek, 23. listopada

Otwarcie klubu: 20:00

Start koncertu: 22:00

Bilety:

Normalne I pula: 30 zł
Normalne II pula: 40 zł

>>KUP BILETY ON-LINE<<

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl