Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 listopad 2018

Niedzielny Stand-Up: Wiolka Walaszczyk & Karol Modzelewski

Jeśli macie ochotę na zakończenie tygodnia z uśmiechem, to proponujemy Wam kolejne spotkanie z komikami w Klubie Stara Przepompownia. Już w niedzielę odwiedzi nas kolejna dwójka stand-upowców uznanych na polskiej scenie. Będziecie mogli skonfrontować męskie i żeńskie podejście do żartu. Zaprezentują się przed Wami Wiolka Walaszczyk oraz Karol Modzelewski. Zapraszamy!

Wiolka Walaszczyk – stand-uperka pochodząca z Gdańska. Charyzmatyczna i pełna energii, która samą swoją osobowością potrafi przykuć uwagę. W swojej twórczości łączy ogień i wodę, realizm i – pozorną – abstrakcję. Łączy opowieści z życia prywatnego z absurdami codzienności. Do Klubu Stara Przepompownia Wiolka przyjedzie by zaprezentować swój najnowszy program „Życie od kuchni”. I możecie nam wierzyć – będzie naprawdę konkretnie.

Karol Modzelewski – komik, prezenter, podróżnik. Człowiek wielu talentów. Uwielbia kontakt z publicznością i zabawę żartami. W swoich programach potrafi przejść od tematów najbardziej przyziemnych do totalnie abstrakcyjnej wizji rzeczywistości. Współtworzył duet Bękarty Stand-Upu, można go było obejrzeć, wysłuchać i zaśmiać się z jego żartów w programach telewizyjnych m.in. na Comedy Central, TVNie czy Polsacie. Tym razem również nie zawiedzie i da Wam trochę pozytywnej energii oraz solidną dawkę humoru.

Cykliczne spotkania podczas wieczorów ze Stand-Upem to już stały punkt w kalendarzu imprez Klubu Stara Przepompownia. Wszystkie tego typu projekty cieszą się bardzo dużą popularnością więc pamiętajcie – bilet lepiej kupić wcześniej niż nie kupić go wcale!

Program przeznaczony jest dla osób powyżej 16 roku życia. Przeznaczony jest też dla tych, którzy nie boją się mocnych żartów z przymrużeniem oka. Liczba miejscówek ograniczona, a wejściówki już teraz kupicie on-line:

>>>KLIK<<<

Niedziela, 18. Listopada 2018

Godz. 19:00

Bilety:

Przedsprzedaż – 25 PLN

W dniu imprezy – 35 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl