Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 wrzesień 2018

Czapa – 10 lat na scenie!

W sobotę szykuje się wyjątkowe wydarzenie w Klubie Stara Przepompownia. Jeden z rezydentów naszego klubu, a ponadto pomysłodawca imprez, manager i człowiek wielu innych talentów – Czapa – zaprasza wszystkich na swój skromny, a przy tym mocno zapowiadający się Benefis. Od rapowych nagrywek, przez wiele imprez zagranych w regionie i nie tylko, aż po działalność pozasceniczną. Przez ostatnią dekadę Czapa zebrał wiele wspomnień i poznał multum osób. Teraz czas świętować jego jubileusz.

Wojtek Czapa Sperling – tego gościa nie trzeba przedstawiać. Przez ostatnie dziesięć lat można go było kojarzyć z ostrowskim hip-hopem, z muzyką – zarówno od strony twórczej jak i organizacyjnej wszelkiej maści imprez i koncertów, a także graficznymi projektami i działalnością artystyczno-społeczną.

Od wybuchowej mieszkanki stylu w ekipie Skapa Squad, przez szereg wydarzeń pod szyldem RapMadeMeDoIt aż po prężnie rozwijający się Klub Stara Przepompownia. To zaledwie kilka punktów, które na swojej drodze odhaczył bohater sobotniego Benefisu. Dziesiątki wyjazdów, setki przegadanych godzin, drugie tyle spędzone na ciężkiej pracy pełnej kreatywności.

O wszystkim tym – i nie tylko – Czapa z pewnością wspomni w najbliższą sobotę.  Wszyscy którzy choć raz mieli okazję spotkać się z nim na swojej drodze: imprezowej, artystycznej czy po prostu prywatnej – z pewnością będą mieli wyjątkową okazję by wznieść toast za zdrowie Wojtka.

Całość wydarzenia poprowadzi dla Was Michał Frąszczak, a kuratorem naszej wystawy będzie Małgorzata Dąbrówka. Wieczór pełen wspomnień, anegdot i dobrej zabawy – tego nie może zabraknąć.

Zatem wpadajcie już w sobotę. Start Benefisowego spotkania o 18:30, a później muzyczne after party podczas imprezy Find Your G-Point, gdzie zagra również gospodarz sobotniego wieczoru.

W imieniu Czapy – zapraszamy serdecznie!!!

Początek:

Sobota, 15. Września 18:30

Wstęp na Benefis: FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wlkp.
Ul. Raszkowska 78

Rezerwacja stolików:
www.staraprzepompownia.pl