Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 grudzień 2016

Czarny sport i dobra muzyka – sobota w Starej Przepompowni

Sobota będzie dniem w którym naprawdę sporo wydarzy się w Klubie Stara Przepompownia. Zaczniemy od propozycji dla wszystkich fanów żużla, których w takim mieście jak Ostrów Wielkopolski nigdy nie brakowało. To właśnie u nas zaprezentowana zostanie drużyna Towarzystwa Żużlowego Ostrovia. Z kolei wieczorem kolejna koncertowa propozycja na naszej scenie – specjalnie dla Was zagra grupa Kroki.

Na prezentację żużlowej Ostrovii zapraszamy o godzinie 18:00. Klub z Ostrowa po rocznej przerwie wraca na ligowe tory i już teraz chce wszystkim zaprezentować drużynę, która powalczy o sukces w rozgrywkach Drugiej Polskiej Ligi Żużlowej. Na spotkaniu będziecie mogli podziwiać zawodników TŻ Ostrovii, trenera oraz władze ostrowskiego klubu. Jeśli chcecie już teraz poczuć atmosferę nowego sezonu warto pojawić się w Klubie Stara Przepompownia!

Po prezentacji zawodników przyjdzie pora na muzyczne emocje w Starej Przepompowni. Tym razem zapraszamy Was na koncert zespołu Kroki. Zespół to wypadkowa trzech różnych muzycznych światów. Z jednej strony to inspiracje jazzowe, z drugiej zaś ciepłe soulowe brzmienia, z kolejnej natomiast indie rockowe zacięcie, a to wszystko okraszone elektronicznymi eksperymentami. Zespół tworzą  Jaq Merner, Szatt i Paweł Stachowiak.

Pełen rozkład jazdy na sobotni wieczór prezentuje się następująco:

18:00 – 20:00 Oficjalne przywitanie i prezentacja zawodników T Ż Ostrovia, spotkanie i przedstawienie sponsorów oraz zarządu klubu.

20:00 – 20:15 start imprezy

22:00 – koncert zespołu KROKI

23:30 – 04:00 – Afterparty

Sobota, 17 Grudnia 2016
Bilety: 20ZŁ

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia