Wszystko

Prosto z Przepompowni
01 luty 2017

Czwartkowe wykłady z rozrywki w Klubie Stara Przepompownia

Trwają ferie i każdy uczeń ma szansę na zasłużony odpoczynek… Jednak my nie pozwoli Wam tak po prostu się wylegiwać w trakcie dwutygodniowej zimowej przerwy. Dlatego abyście aktywnie spędzili ten wolny czas postanowiliśmy przygotować dla Was serię wykładów – będziemy sprawdzać obecność! Zajęcia rozpoczynamy już w czwartek o godzinie 20:00. Lepiej się nie spóźniać 😉

W programie trzy lekcje z naszymi wykładowcami.

– Pan Dr High przygotował wykład „Jak się poruszać w rytm elektronicznych dźwięków”. Na te zajęcia koniecznie przynieście sporą dawkę energii i chęci do tańca. Wskazane także wygodne obuwie. Nasz nauczyciel pokaże Wam dlaczego współtworzone przez niego imprezy pod szyldem Avangarda czy MorE. to definicja dobrego stylu. Ponadto zaprosi na zajęcia praktyczne na naszym parkiecie. Szykujcie się również na sprawdzian z zakresu rytmicznego tupania nóżką pod housowe brzmienia.

– Pan DJ Czapa znany z gościnnych wykładów na wielu renomowanych uczelniach, a także z prowadzenia jedynego w swoim rodzaju rapowego uniwersytetu RapMadeMeDoIt zaprosi Was na lekcje czarnej muzyki. Nie zabraknie rapu czy r’n’b, a Profesor Czapa zawsze ma także w zanadrzu szereg dodatkowych niespodzianek. Tu nauczycie się bujania w kalifornijskim stylu, tańczenia pod werble i nie tylko. Na koniec czeka Was recytacja największych rapowych hitów wspólnie z gospodarzem wykładu. Obecność obowiązkowa, nie przyjmujemy usprawiedliwień 😉

– Pan DJ kRis z kolei podszkoli Was z geografii i obcych kultur. Temat czwartkowej lekcji to taneczne rewolucje i latynoskie klimaty. Nasz Profesor doskonale obeznany jest w tym temacie, a jego liczne naukowo-rozrywkowe publikacje z tego zakresu porywały do tańca nie jednego ucznia i nie jedną uczennicę. Zatem bierzcie koleżanki i kolegów i za żadne skarby nie siadajcie w ławkach! Ten wykład będzie wymagał od Was więcej ruchu niż ostatnia lekcja WF-u!

Tą imprezę dedykujemy specjalnie wszystkim uczniom, którzy właśnie mają ferie dlatego, dzięki specjalnej opasce, do klubu mogą wejść osoby od 16 roku życia. Jednak doskonale wiemy, że i Ci nieco starsi mają ochotę przypomnieć sobie część materiału przed weekendowym szaleństwem w naszym klubie. Więc i Was serdecznie zapraszamy!

Czwartek, 2.02.2017r, start: 20:00
Wlota: 5zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl