Wszystko

Prosto z Przepompowni
31 styczeń 2017

Imprezowe szaleństwo, czyli trwają ferie w Przepompowni

Trwają zimowe ferie w naszym regionie i za nami już pierwszy imprezowy weekend. Zaczęło się od piątkowej dawki newschoolowego rapu – w piątek w Starej Przepompowni zagrał Gedz. W sobotę z kolei szaleliśmy na parkiecie na kolejnej odsłonie cyklu 90’s Party by DJ Dylan. Jak zawsze było sporo emocji. W tym tygodniu bawić będziemy się aż przez trzy dni! Odliczanie czas zacząć!

Miniony piątek był dobrym prezentem dla wielbicieli rapu w Klubie Stara Przepompownia. Za nami kolejny koncert – tym razem gwiazdą wieczoru był Gedz. Na scenie pojawili się także Jurek Kiler czy dobrze już z nami z występów w Ostrowie – Sigma i Vally. Tym razem to nowe brzmienia królowały na całej imprezie i jak mogliśmy zobaczyć fani tej odsłony rapowej sceny lubią bawić w naszym klubie. Wkrótce więcej rapowych propozycji od Klubu Stara Przepompownia i ekipy RapMadeMeDoIt – odwiedzą nas m.in. VNM oraz O.S.T.R. Szczegóły już teraz znajdziecie na naszej stronie 😉

W piątek kolejny raz przenieśliśmy się do epoki pierwszym konsolowych gier, popowych hitów z MTV oraz beztroskich czasów młodości. Trzecia odsłona 90’s Party z Djem Dylanem zgromadziła wielbicieli klubowej zabawy, którzy szaleli na parkiecie i poza nim przez całą noc. Było naprawdę gorąco za co już teraz Wam dziękujemy i oczywiście zapraszamy na kolejne balangi! Tanecznych hitów nie zabraknie już w tym tygodniu. Mamy dla Was aż trzy imprezowe bomby! Jesteście gotowi?

Zaczynamy już w czwartek od Wykładów z Rozrywki. Nasi rezydenci zamienią się w profesorów i nauczą Was jak można się bawić w rytm: latino, elektro, deep house, hip-hop, r’n’b i nie tylko 😉 Nasza wyspecjalizowana w imprezowych klimatach kadra to Dr High, DJ Kris, a także DJ Czapa. Imprezę dedykujemy wszystkich uczniom szkół średnich ale mile widziani są wszyscy, którzy chcą podszkolić się w dobrej zabawie 😉 Start w czwartek o godzinie 20:00!

W piątek nieco bardziej futurystyczne emocje. Zapraszamy Was na TRAP WARS. Walczyć o Wasze dobre nastroje walczyć będą: HVZX, Aiden Lewis, MBrass oraz Reofstar. Zapowiada się emocjonująca bitwa na najlepsze muzyczne perełki. Nie może Was zabraknąć! W kosmiczny lot wyruszamy w piątek od 20:00.

Na zakończenie imprezowego tygodnia kolejna gorąca sobota. Saturday Night Fever edycja 3! Tym razem wrócimy do klimatu lat 70 i 80 ale nie zabraknie i współczesnych hitów, które porwą Was na parkiet i nie pozwolą z niego uciec przez całą noc! Kiedy? W sobotę! O której? Od 20:00.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia