Wszystko

Prosto z Przepompowni
01 październik 2019

Czwartkowy Stand-Up #ustarej!

Pierwszy tej jesieni wieczór komediowy już w najbliższy czwartek. Tym razem scenę przejmują kobiety, które pokażą Wam co znaczy damski punkt widzenia z przymrużeniem oka. Jeśli stęskniliście się za Stand-Upem w najlepszym wydaniu to koniecznie wpadajcie do Klubu Stara Przepompownia! Szykujemy dla Was solidną porcję humoru i nie tylko.

Tym razem wystąpią u nas Olka Szczęśniak i Paulina Potocka. Jeśli myślicie, że wdzięk nie może iść w parze z błyskotliwym humorem a dziewczyny i stand-up to tylko kierpski żart… to przekonajcie się sami jak bardzo się mylicie! Drzwi otwieramy już o godzinie 18:00 – startujemy z programami godzinę później.

Kim są główne aktorki czwartkowego spektaklu?

Olka Szczęśniak – Stand-uperka i organizatorka imprez komediowych. Na scenie od 2013 roku. Zaczynała w grupie Comedy Lab w Krakowie. Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Prowadzi stałe sceny komediowe (w Częstochowie, Sosnowcu, Gdyni, Tczewie, Pruszczu Gdańskim i Bytomiu), które z powodzeniem przyciągają coraz większe grono widzów, zapewniając klubom 100% frekwencję. Co miesiąc zaprasza najlepszych komików z kraju m.in. Abelarda Gizę, Katarzynę Piasecką, Kacpra Rucińskiego. Jest pomysłodawcą i głównym organizatorem ogólnopolskiej trasy ”Stand-up Skład”, w której bierze udział czołówka polskiego stand-upu: Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Błażej Krajewski, Sebastian Rejent, Paweł Chałupka, Adam Van Bendler, Tomek Kołecki i Rafał Banaś. Jej poprzedni program ”Dystans Krytyczny” można obejrzeć w całości na kanale YT. Obecnie jeździ po Polsce z nowym ”Zespół HAJSpergera”.

Paulina Potocka – Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa “temperament”. Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo. Paulina otrzymała wiele wyróżnień na festiwalach komediowych. W 2017 roku została po raz drugi “Królową Łgarzy” w Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni, dzięki temu fragmenty jej programu można było usłyszeć w Radiowej Trójce. Z Łukaszem Kozłowskim prowadzi w Białymstoku własną scenę stand-upową “Potocka&Kozłowski prezentują”.

Jesteście gotowi na podwójną dawką śmiechu? Zapraszamy do Klubu Stara Przepompownia!

Czwartek, 3. Października 2019

Otwarcie drzwi: 18:00
Start: 19:00
Bilety : ON-LINE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia