Wszystko

Prosto z Przepompowni
02 październik 2019

DANCE Party vol. 15

Kolejny weekend rozpoczynamy naszym tanecznym projektem. Zapraszamy na kolejną odsłonę DANCE Party. Jesień uderzyła z dużą siłą a więc proponujemy Wam na moment o niej zapomnieć w przytulnych wnętrzach Klubu Stara Przepompownia. Jak zwykle przy udziale dobrej muzyki i suto zastawionego baru. Odpalamy już w piątek o godzinie 21:00.

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów oraz zaprzyjaźnionych twórców w Klubie Stara Przepompownia. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party już po raz piętnasty. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie.

Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które w Starej Przepompowni potrafią zawrócić w głowie. Pamiętajcie o sprawdzeniu naszych wyjątkowych propozycji za gitarowym barem – tam cały czas sporo interesujących trunków, które powinny przypasować koneserom dobrej whisky, wielbicielom kolorowych drinków czy smakoszom zimnego piwa.

UWAGA!!! Tak jak podczas ostatniej edycji – tak i tym razem – szykujemy dla wszystkich Pań HAPPY HOUR!!! Do godziny 23:00 wejście 100% FREE!!!

Muzycznym gospodarzem tej odsłony naszego DANCE Party będzie niezawodny rezydent Klubu Stara Przepompownia – DJ kRis!

Piątek, 4. Października 2019
START: 21:00

Bilety: 15 PLN / DO GODZ. 23.00 LADIES FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:

www.staraprzepompownia.pl