Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 maj 2019

G-orący piątek z G-Housem

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklicznej propozycji dla miłośników dobrych wibracji. Po raz kolejny odpalamy dla Was imprezę pod hasłem Find Your G-Point, czyli najciekawszy mix hitów na rozpoczęcie weekendu – naładowany zmysłową elektroniką. Za muzycznymi sterami dobrze znani bywalcom klubu: DJ Czapa i Dr Pussy.

Klub Stara Przepompownia gwarantuje Wam najlepszą porcję elektronicznej muzyki. Techno, house, deep house już nie raz rozbrzmiewały w naszych murach i porywały serca miłośników ambitniejszego grania w tych klimatach. Jeśli dobrze bawiliście się na naszych imprezowych cyklach pod logiem Avangardy, Rytual, Swee czy MorE. to tym razem również nie powinniście być zawiedzeni. Odpalamy kolejny raz projekt, który będzie pieścił zmysły i pobudzał synapsy do dobrej zabawy. Find Your G-Point jest odpowiedzią na potrzebę zabawy przy dobrej elektronice z wyjątkowym sznytem.

Przewodnim nurtem będzie tu g-house, ale to tylko punkt wyjścia do całego spektrum rytmów jakie będzie mogli usłyszeć podczas tej wyjątkowej imprezy w Klubie Stara Przepompownia.

Hasło imprezy też nie jest przypadkowe, w końcu dobra muzyka rozbudza nasze zmysły do granic możliwości i poszukiwanie punktu G jest tu nieodzownym elementem damsko-męskich relacji. Spróbujemy Wam pokazać, że dobra muzyka może być podstawą namiętności, uniesień i iskrzenia. Wszystko ze smakiem, wszystko wysokiej klasy i z najlepszym znakiem jakości Klubu Stara Przepompownia.

Za muzyczną stronę eventu odpowiada tym razem duet dżentelmenów. Znawcy i wielbiciele kobiecego piękna, mistrzowie konwersacji i towarzysze w dobrej zabawie. Ladies and Gentelmens przed Wami DJ Czapa oraz Dr Pussy. Jeśli ktoś ma muzycznie poszukać punktu G, to oni z pewnością zrobią to doskonale. Wpadajcie i bawcie się razem z nami! Oczekujcie wielu niespodzianek 😉

Imprezę nakręca z nami Chivas 😉

Piątek, 31. Maja 2019

Start: 21:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wlkp.
Ul. Raszkowska 78

Rezerwacja stolików:
www.staraprzepompownia.pl