Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 lipiec 2017

Klubowicze bawią się #ustarej!!!

Klub Stara Przepompownia nadal w wakacyjnych szale! W miniony weekend wybraliśmy się w podróż dookoła świata – najpierw piątkowa wycieczka do Miami, czyli impreza Miami House Collection. W sobotę zaczęliśmy od wizyty w Cardiff, by obejrzeć wspólnie Grand Prix Wielkiej Brytanii na żużlu, a na koniec wróciliśmy na prawdziwą polską domówkę z najlepszymi hitami z całego globu! Było wyśmienicie – dziękujemy i zapraszamy po więcej atrakcji 😉

W tym tygodniu zaskoczymy Was trzema muzycznymi imprezami!

#PIĄTEK:

Swee ALOHA – cykl imprez SWEE powraca w nasze mury. Muzycznie imprezę nakręcą Dr High oraz Jon P. Ruszamy już o godzinie 21:00. Do godziny 22:30 studenci wpadają do nas za FREE!!!

Bilety: 10 / 20 PLN

#SOBOTA:

City Vibes > Rytm Miasta – klubowe uderzenie pełne miejskiej muzyki. Gospodarzami tego wydarzenia będą DJ Kuart, DJ Czapa i DJ Looney Loops. Ruszamy również o 21:00, i również puszczamy oczko wszystkim studentom. Do 22:30 wlatujecie na imprezę za darmo!

Bilety: 15 / 25 PLN

#NIEDZIELA

Snakebite + The Monarchy – na koniec tygodnia mocne, koncertowe uderzenie. Dla miłośników muzyki na żywo, a w szczególności mocnego i gitarowego grania to pozycja obowiązkowa! Widzimy się w niedzielę od 20:00. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 21:00.

WSTĘP FREE!!!

Bawcie się razem z nami #ustarej

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia