Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 sierpień 2017

Koniec lata powolutku leci… A my nadal się bawimy!

Jeszcze nie dziś, jeszcze nie jutro… ale już niedługo letni czas odejdzie w niepamięć. Kończą się wakacje i sezon urlopowy. Jednak zawsze na poprawę nastroju zostaje Wam jedna informacja – Klub Stara Przepompownia to wakacje co weekend, zabawa co tydzień i sporo dobrej zabawy! Zakończyliśmy kolejny rozdział pt. „Imprezowy weekend” i za moment otwieramy kolejny! Czekacie razem z nami?

W miniony weekend bawiliśmy się jak prawdziwe VIPy na imprezie u Wielkiego Gatsby’ego. Były eleganckie stroje i piękne tancerki. Do tego oczywiście dobre drinki, i pasująca do klimatu tamtej nocy muzyka. Tak wyglądał piątek, po którym nadeszła kolejna sobotnia noc pełna zmysłów. Sensual Night, to kolejna cykliczna impreza w Starej Przepompowni, która przypadła Wam do gustu. Znów nie brakowało efektownych i sensualnych pokazów – jak i oczywiście tanecznego szaleństwa na naszym parkiecie. Słyszeliśmy, że było warto. Sami mamy podobne zdanie. W najbliższy weekend z kolei zapraszamy na kolejne imprezowe uderzenie.

W piątek powraca Swee – i tym razem będziemy mieli gościa specjalnego. Razem z rezydentami Klubu Stara Przepompownia imprezę swoim setem rozkręci MIQRO!!! Dla wielbicieli muzyki house, to wyjątkowa okazja by kolejny raz odwiedzić nasze skromne progi. Poza gościem specjalnym zagrają Dr High oraz Czapa.

Z kolei dzień później – w sobotę – kolejna latynoska wariacja #ustarej. DJ kRis zaprasza na wyjątkową, letnią, wakacyjną imprezę w stylu Latino. Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta – wpadajcie na Summer Latino Party! Gorące rytmy z Karaibów oraz niespodzianki i atrakcje przygotowane przez Havana Club – to wszystko specjalnie dla Was w sobotę w Klubie Stara Przepompownia!

Więcej szczegółów w zakładce KALENDARZ WYDARZEŃ, a także na naszych portalach społecznościowych. Bądźcie na bieżąco, bo życie w Pompie tętni non stop! 🙂

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia