Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 marzec 2017

Koniec. Zamykamy. Ostatnia impreza w Przepompowni.

Wiedzieliśmy o tym od jakiegoś czasu ale nikt głośno mówić nie chciał. W końcu Klub Stara Przepompownia nie świętował nawet pierwszych urodzin, a plany były co najmniej na kilka lat do przodu. Niestety – w najbliższą sobotę widzimy się po raz ostatni. Na pożegnalnej imprezie w Klubie Stara Przepompownia. Bywa i tak. Czas kończyć.

Zagrają dla Was po raz ostatni DJ Czapa, DJ kRis i Dr High, a także zaproszeni przez nich goście… no bo w końcu w Starej Przepompowni zawsze wieje nudą i trzeba kogoś zaprosić żeby to obskurne miejsce zapełnić.

Tak więc w sobotę chłopaki po raz ostatni będą mieli styczność z muzyką – od następnego tygodnia zaczynają zupełnie nowe życie. DJ Czapa postanowił wyjechać do Ameryki Południowej, będzie tam pił Yerba Mate i hodował Alpaki. W wolnych chwilach odda się trenowaniu narciarstwa alpejskiego by w barwach Meksyku wystartować za rok na zimowej olimpiadzie w tej dyscyplinie sportu.

DJ kRis rzuca wszystko i wyjeżdża w Bieszczady. Przynajmniej taka jest oficjalna wersja bo krążą słuchy, że ma w podziemiach fabryki nakrętek na Śląsku budować łazik kosmiczny, którym następnie uda się w misję na Marsa… No ale głośno o tym mówić nie można, bo jak sprawa się sypnie to wszyscy mamy przerąbane…

Co będzie robił Dr High? Wraca do swojego wyuczonego zawodu doktora. Co prawda nikt nie pozwoli mu pracować jako laryngolog, foniatra czy audiolog – chyba wiadomo dlaczego. Słoń mu kiedyś na ucho nadepnął, no i od tego czasu męczył graniem kocopołów i innych szant. Za to podobno ma ofertę z kliniki w Indiach. Szukają ginekologa, a Dr High przy każdej imprezie szukał dziury w całym… czy jakoś tak.

W każdym razie żegnamy Klub Stara Przepompownia 1. Kwietnia w sobotę. Spotkanie żałobników jest w planach, podamy informację. Póki co wiadomo jedynie, że:

NIE OTWIERAMY O GODZINIE 20:00

NIE BĘDZIE SPOREJ DAWKI DOBREJ MUZYKI I ZABAWY

NASI BARMANI (zresztą banda chamów i łajdaków) NIE ZAPRASZAJĄ NA SMACZNE DRINKI

NO I OCZYWIŚCIE WYPRASZAMY WAS PRZED 24…

Wejściówek nie ma już w sprzedaży bo wszystko poszło, ale gdyby były to kosztowałyby pewnie 15 zł normalny, a VIP 20zł.

Kogoś to jeszcze interesuje?

Bawcie się źle i nie czytajcie już naszej strony!