Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 marzec 2020

Mela Koteluk w Starej Przepompowni | Koncertowy Dzień Kobiet

Już w najbliższą niedzielę święto wszystkich Pań. Co prawda o kobietach ciepło myślimy przez cały rok, ale ten dzień szczególnie warto uhonorować. Dlatego właśnie zapraszamy do nas na wyjątkowy koncert, jednej z najciekawszych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Panie – ale również Panowie – zapraszamy bardzo serdecznie na występ Meli Koteluk!

Mela Koteluk to wokalistka i autorka tekstów. Jej muzyka to przyjemny, ambitny pop alternatywny. Artystka cieszy się sporym uznaniem fanów, a także krytyków muzycznych, którzy doceniają jest produkcje. W Klubie Stara Przepompownia wystąpi już w najbliższą niedzielę – czyli w Dzień Kobiet.

Wokalistka ukazała się szerokiej publiczności za sprawą swojego debiutanckiego albumu „Spadochron”. Płyta została ciepło przyjęta i pozwoliła Meli Koteluk zyskać ogromną popularność. Następnym krążkiem w dorobku artystki były „Migracje” wydane w 2014 roku. Obie te płyty pokryły się podwójną platyną! To najlepiej pokazuje jak bardzo trafiły one w gust słuchaczy.

Ostatnia płyta jaką nagrała Mela Koteluk, to „Migawka” z roku 2018. Na krążku znajduje się 11 premierowych produkcji, w tym „Odprowadź” czy „Ogniwo”. Za ten materiał artystka otrzymała nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku pop alternatywny. To nie jedyna statuetka jaką zgarnęła podczas swojej kariery Mela Koteluk. Fryderyki otrzymała również w kategoriach Debiut roku i Artystka roku za rok 2013. W 2015 wygrała tę nagrodę w kategorii Teledysk roku. W tym roku do wokalistki będzie mogła trafić kolejna statuetka.

Słuchanie nagrań Meli Koteluk to cudowne przeżycie – jednak posłuchanie jej na żywo to dopiero gratka! Dlatego też zapraszamy serdecznie w najbliższą niedzielę do Klubu Stara Przepompownia. Zakończymy ten tydzień naprawdę koncertowo!

Niedziela, 8. marca 2020

Start: 18:30 (planowany start koncertu 20:00)

Bilety: 50/60 PLN – KUP ON-LINE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia