Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 grudzień 2019

Mr Kękę w piątek | Odpalamy Garden Stage!

Przed nami dłuuuuugi imprezowy maraton. Ruszamy już w najbliższy, przedświąteczny piątek i wyhamujemy dopiero w Sylwestra. W tym czasie będzie naprawdę mało dni na nudę, a zdecydowanie wiele dni pełnych muzycznych wrażeń. Na pierwszy ogień rapowa noc z koncertem Kękę oraz pierwsza propozycja Garden Stage w namiocie przed Klubem Stara Przepompownia.

Na naszą scenę powraca jeden z najpopularniejszych raperów w kraju. Kękę, w ramach trasy promującej swój ostatni album Mr Kękę, zagra u nas na rozpoczęcie przedświątecznego weekendu. Już teraz możemy ogłosić, że mamy kolejny SOLD OUT co oznacza komplet publiczności podczas tego wydarzenia!

Radomski twórca od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce polskiej sceny – nie mogło więc zabraknąć go na kolejnym występie w Klubie Stara Przepompownia. Będziecie na żywo mogli usłyszeć m.in. pochodzący z ostatniego krążka utwór „Safari”, a także inne produkcje Kękę. Z pewnością jak zawsze nie zabraknie energii, dobrej zabawy i konkretnej dawki rapu.

Po koncercie oczywiście nie kończymy imprezy! Zapraszamy Was na after party!

Otwarcie drzwi: 20:00

Planowany start koncertu: 22:00

Bilety: SOLD OUT

………………..

Przy okazji piątkowej imprezy startujemy również z Garden Stage, a więc sceną pod namiotem obok Klubu Stara Przepompownia. Przez najbliższe dni zawsze znajdziecie tam sporo dobrej zabawy, będziecie mogli złapać oddech między kolejnymi atrakcjami w klubie i miło spędzić czas.

Na pierwszy ogień rzucamy noc w stylu Classic House. Gospodarzem pierwszej rozgrzewki przed Świętami będzie Rafaello. Zaserwuje on klasykę klubowego brzmienia i pozwoli Wam wprawić się w imprezowy nastrój na kilka najbliższych dni.

Nasza scena Garden Stage to przytulny, ogrzewany i roztańczony namiot, który będzie alternatywą dla klasycznej sceny wewnątrz Klubu Stara Przepompownia. W piątek możecie tu bawić się zupełnie za FREE!

Start: 21:00

Bilety: FREE

Piątek, 20. grudnia 2019

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia