Wszystko

Prosto z Przepompowni
01 marzec 2017

Night Fever po raz czwarty… tym razem w piątek!

Tym razem zapraszamy Was na gorączkę nie sobotniej, a piątkowej nocy. Co wcale nie oznacza, że wrażeń będzie mniej. Wręcz przeciwnie, szykujemy wielką imprezową bombę na rozpoczęcie pierwszego marcowego weekendu. Na scenie trzech dżentelmenów zapewni Wam muzyczny miks przebojów i sporą dawką tanecznego szaleństwa. Zapraszamy na Night Fever – Noc Rezydentów!

Podczas piątkowej imprezy zagra dla Was m.in. DJ Czapa czyli stały rezydent Klubu Stara Przepompownia. Możecie od niego oczekiwać dobrych czarnych rytmów w klimatach hip-hop, funk, r’n’b i disco. Ta wybuchowa mieszanka sprawdziła się już na niejednej imprezie – tym razem nie powinno być inaczej. Szykujcie się na seta pełnego bujających dźwięków i pozytywnego, melanżowego vibu. To wszystko zapewni Wam właśnie Wojtek, który już nie może doczekać się kolejnej odsłony cyklu Night Fever.

Jednak specjalista od czarnych rytmów nie będzie osamotniony za sterami piątkowej imprezy. Po raz kolejny do tańca porwie Was również DJ kRis. Nie zabraknie więc największych tanecznych hitów oraz nutki latynoskich klimatów na parkiecie. Już nie raz widzieliśmy jak Kris potrafi rozkręcić prawdziwie południową fiestę w środku wielkopolski. Możecie być pewni, że i tym razem poprzeczkę postawi sobie wysoko i zrobi wszystko, by podczas jego dyżuru za konsoletą, nikt w Klubie Stara Przepompownia nie usiadł choćby na chwilę! Szykuje się naprawdę gorąca impreza!

Jako trzeci listę piątkowych rezydentów uzupełni DJ Mario Grand. Po raz pierwszy swoim setem pochwali się w Klubie Stara Przepompownia i czujemy, że zrobi to z wielkim przytupem. Mario to specjalista od klubowych klimatów. Nie obce mu elektroniczne hity, potrafi rozkręcić balangę w konkretnym stylu. I właśnie na takie rozkręcanie szykuje się na najbliższy piątek. Jesteście ciekawi co będzie się działo? Nie ma co się dłużej zastanawiać – gorączka piątkowej nocy nadciąga zrobić konkretny hałas!

Piątek, 3 Marca 2017
Start: 20:00
Bilety :
Normalne – 10 PLN
VIP (Antresola) – 15 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
facebook.com/klubstaraprzepompownia