Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 luty 2017

Kompletny weekend z kompletem publiczności!

Za nami trzy dni weekendowego szaleństwa, w trakcie których znów wznieśliśmy zabawę w Klubie Stara Przepompownia na wyższy level. W piątek bawiliśmy się przy hitach z lat 90, w sobotę po raz drugi wystąpił u nas jeden z najpopularniejszych MC w kraju – O.S.T.R., a na koniec tygodnia bawiliśmy się w trakcie kolejnego wieczoru ze Stand Up-em. Ojj działo się naprawdę sporo!!!

W piątek odpaliliśmy po raz kolejny imprezę z cyklu 90’s Party by Dylan. Po raz kolejny muzyka z czasów VHSów, gumy Turbo i fascynacji popowymi brzmieniami zza oceanu, okazała się taneczno-muzyczną bombą na otwarcie imprezowego odpoczynku po ciężkim tygodniu. Pośród największych hitów nie zabrakło także atrakcji od naszym barmanów i barmanek, co dodatkowo podkręciło tempo piątkowej balangi. Kto jeszcze nie był na imprezach z cyklu 90’s Party by Dylan koniecznie powinien zobaczyć filmik promujący właśnie tą propozycję z Klubu Stara Przepompownia.

Na sobotę czekaliśmy już od dłuższego czasu. Na kilka dni przed tym wydarzeniem wiedzieliśmy, że odwiedzi nas komplet publiczności. Z przykrością musieliśmy poinformować, że część chętnych niestety nie dostanie się na koncert. Jednak Ci, którzy w sobotni wieczór i noc byli razem z nami mogą potwierdzić – było naprawdę grubo! Powrót Adama Ostrowskiego na scenę w Klubie Stara Przepompownia można uznać za bardzo udany. O.S.T.R. dał pokaz prawdziwego rapu i porwał do zabawy tłum gości i fanów rapu. To co cieszy nas podwójnie to niesamowite after party po sobotnim koncercie. To był prawdziwy hip-hop! Chcemy tego więcej i częściej! Ekipa RapMadeMeDoIt i Stara Przepompownia dziękują i zapewniają – będziemy działać dalej bo widzimy, że warto.

Po sobotniej imprezie naprawdę niełatwo było się otrząsnąć i wrócić do rzeczywistości. Jednak sprawdzonym sposobem na dobry niedzielny chillout okazała się solidna porcja humoru na kolejnym Stand-Up Night w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem w swoją pokręconą podróż zabrał nas Piotr Szumowski, a o rzeczach irytujących w sposób zabawny mówił Maciek Adamczyk. Zdecydowanie jeśli kończyć tydzień to właśnie tak!

W tym tygodniu kolejne imprezy i kolejna porcja niezapomnianych wrażeń! Jesteście na to gotowi? Bądźcie na bieżąco z naszym imprezowym rozkładem jazdy.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia