Wszystko

Prosto z Przepompowni
02 listopad 2017

Osterdam Records zaprasza do Starej Przepompowni!

W piątek po raz kolejny muzyczną władzę nad naszym klubem przejmuje ekipa Osterdam Records. Po kilku świetnych wieczorach z muzykami związanymi z tą wytwórnią – w tym hucznymi urodzinami – pora na kolejną porcję dźwiękowej uczty serwowanej przez ekipę Osterdamu. To wydarzenie będzie zwieńczeniem tygodnia imprez sygnowanych logiem OR. Sprawdźcie z kim zobaczymy się już w piątek!

Wśród artystów, którzy rozgrzeją Was na tej imprezie znajdziecie Divines. Pamiętacie ich? Gościli już w Klubie Stara Przepompownia, a zarówno muzycy jak i publika dobrze bawili się podczas tego koncertu. Tym razem Lulu Zubczyńska oraz Piotr Uaziuk porwą Was do tańca po raz kolejny. Bezkompromisowe brzmienie, ciekawe teksty i sporo energii – to znaki rozpoznawcze warszawskiego duetu. Połączenie nu-disco, elektronicznych brzmień i electropopu, to mieszanka która może nakierować Was na właściwe tory, jeśli zastanawiacie się z jakim stylem macie do czynienia w ich przypadku. To jednak nie wszystko – zespół nie zamyka się w konkretnych ramach, a muzyczne podróże razem z nimi, to świetne otwarcie weekendu. Divines już w piątek na scenie Klubu Stara Przepompownia.

Ponadto tego wieczoru  na parkiet zaprosi Was duet ON&ON, który tworzą Hory i Bumi Phillips. Na co dzień urzędujący w Warszawie, ale znani z grania w różnych częściach świata. Wielbiciele i kolekcjonerzy płyt winylowych, wszechstronni i różnorodni. Analogowe brzmienie w ich wykonaniu po prostu trzeba usłyszeć i zobaczyć na żywo. Jeśli macie ochotę ruszyć na parkiet w rytm dobrej muzyki, to koniecznie wybierzcie się w ten piątek do Klubu Stara Przepompownia bo takiej okazji nie można przegapić!

Na scenie zaprezentują się również dobrze znani z wielu minionych imprez artyści i muzycy związani z Osterdam Records. I tak po raz kolejny swoimi setami ugoszczą was Loverdozed czy Eleminictromal. Wieczór swoimi DJskimi popisami wspierać będą również członkowie kapeli TNBC. To wszystko zwiastuje naprawdę konkretne muzyczne uderzenie wieńczące kilka dni z ekipą Osterdamu.

Zapraszają Klub Stara Przepompownia & Osterdam Records!!!

Start w piątek, 3 listopada, o 21:00

Bilety: 15 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia