Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 grudzień 2017

Podwójny before Sylwestrowy!

Trzy ostatnie dni 2017 roku, to trzy gorące imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Oczywiście głównym punktem programu będzie nasz elegancki i szykowny sylwester w stylu VIP Party z Alem Capone. Jednak zanim pożegnamy rok 2017 i przywitamy 2018 – czas na odpowiednie wejście w melanżowy klimat! Zapraszamy w piątek i sobotę na podwójne uderzenie taneczno-koncertowe.

PIĄTEK

Na początek po raz dziewiąty odpalamy Night Fever! Cykl znany z przyjemnego brzmienia, muzycznej mieszanki, rozgrzanego parkietu i pozytywnej energii. Tym razem w pełni muzyczną władzę przejmą dobrze Wam znani z imprez w naszym klubie Panowie – DJ Czapa oraz DJ kRis, będą gospodarzami piątkowej nocy w Starej Przepompowni. Ponadto również szykuje się ciekawa muzyczna niespodzianka. Ojj będzie się działo. Pierwsza odsłona przedsmaku sylwestrowego w piątek od 21:00! Do 22:00 płeć piękna wchodzi za friko 😉 Rezydenci zapraszają!

Bilety: 10 PLN

SOBOTA

Pora na ostatni koncert w 2017 roku. Po raz drugi w tym roku na naszej scenie wystąpi ekipa TNBC. Ostrowianie, którzy z ze swoją muzyką zjechali kawał świata przy okazji m.in. spektakli teatralnych. Znani z energetycznych koncertów i imprez, wystąpili na wielu festiwalach i podczas różnorodnych eventów. Jeśli jakieś brzmienie ma wprowadzić Was w dobry nastrój przez sylwestrową nocą – TNBC zrobią to najlepiej! Ponadto wieczór rozświetlą i podkręcą swoimi popisami DJe z Osterdam Records, czyli Loverdozed oraz Eleminictromal. Zapowiada się konkretna impreza. Początek już w sobotę o 21:00.

Bilety: 15/25 PLN

Oczywiście pamiętajcie cały czas, że głównym zwieńczeniem ostatnich bogatych w wydarzenia dniach będzie SYLWESTER!!! Szczegóły w zakładce Kalendarz Wydarzeń, oraz na naszym facebooku 😉

Do zobaczenia!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia