Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 kwiecień 2017

Powiew wiosny w Klubie Stara Przepompownia

Za nami kolejny weekend, przed nami świąteczne imprezy. Sporo się działo, a będzie jeszcze więcej. Klub Stara Przepompownia nie zwalnia tempa i szykuje dla Was sporo atrakcji w najbliższym czasie. Zanim jednak o nowościach – czas podsumować miniony tydzień, w którym jak zwykle mieliśmy dla Was całą paletę różnorodnych propozycji.

Od zeszłego czwartku w Klubie Stara Przepompownia możecie oglądać nową wystawę. Tym razem nasze ściany zdobią prace Gabrieli Michalak. Wernisaż jej fotografii odbył się właśnie w miniony czwartek, a Wy cały czas możecie dzieła Gabrieli zobaczyć odwiedzając Klub Stara Przepompownia.

Z kolei w piątek spotkały się u nas industrialne i eksperymentalne dźwięki z rockowym uderzeniem. Koncert zagrali – Agressiva 69 oraz Accomplice Affair. Było momentami mrocznie, klimatycznie, żywiołowo. Lubicie takie koncerty? Chcecie więcej muzycznych eksperymentów na scenie w Klubie Stara Przepompownia? Dajcie znać kto powinien zagościć na naszej scenie!

Sobotni wieczór to zawsze czas szalonych imprez. Nie inaczej było i tym razem. Po raz trzeci odpaliliśmy Prywatkę! Mix największych hitów od lat minionych, po współczesne hity zagrali dla Was Pan Muszka oraz DJ kRis. Parkiet szalał, na barze się lało, a wielu prywatkowiczów jeszcze przez dłuuuuugie godziny dochodziło do siebie po przetańczonej nocy. Ufff…. Takie balangi potrafią zmęczyć ale cóż zrobić – na pewno jeszcze nie raz zaprosimy Was na Prywatkę!

Na koniec tygodnia przygotowaliśmy podwójną propozycję. Gościliśmy u Nas ambasadora marki Jameson – Neila Flannery’ego. Miłe spotkanie przy trunkach, okraszone garścią ciekawostek pozwoliło przygotować się do głównego punktu wieczoru. Był nim koncert legendy polskiego jazzu – Jana Ptaszyna Wróblewskiego. Mistrz udowodnił, że choć lata mijają nadal nie ma sobie równych. Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy zaprosić Was na ten koncert.

……………………………..

Z kolei świąteczne imprezy w Klubie Stara Przepompownia pokażą Wam nasze zupełnie nowe oblicze. Bądźcie na bieżąco! Więcej informacji wkrótce 😉

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia