Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 grudzień 2019

Sensual Championship Edition Love Amateurs

Już w sobotę na naszej scenie po raz kolejny pojawią się artystki i artyści tańczący Pole Dance! Pełne umiejętności, emocji i niepohamowanej kreatywności pokazy zaprezentują Wam amatorzy. To właśnie ich chcemy docenić podczas tej edycji Sensual Championship. Ludzi którzy początkową fascynację przekuli w pasję… zapraszamy na zawody a wieczorem odpalimy muzyczne after party! Tu również wrażeń nie zabraknie.

Podczas amatorskich mistrzostw w Klubie Stara Przepompownia zmagania toczyć się będą w czterech kategoriach:

  • Love Pole Art Amator
  • Love Is In The Air
  • Pole Art Duety
  • Love Pole Art Amator Pro

W sumie publiczność zobaczy kilkanaście pokazów. Jury oceniać będzie kreatywność, umiejętności akrobatyczne i charyzmę biorących udział w rywalizacji. Publiczność z pewnością będzie również mogła docenić umiejętności i zmysłowość prezentowanych układów. Będzie się działo! Początek zmagań w sobotę o godzinie 12:00.

Dla najlepszych przewidziane nagrody!

Otwarcie drzwi: 11:30

Start: 12:00

Bilety:

I pula – 50 PLN (Sold Out)

II pula – 90 PLN

Oczywiście po części konkursowej nie rozstajemy się z sensualną zabawą. Już wieczorem – od godziny 21:00 – zapraszamy na kolejną odsłonę Sensual Night. Będzie to już 12. edycja tej imprezy, która będzie również oficjalnym after party po Sensual Championship Edition Love Amateurs.

W programie nocy nie zabraknie pokazów Pole Dance. Przed gośćmi Klubu Stara Przepompownia zaprezentuje się m.in. Mario Turco wraz ze swoim zespołem. Prawdziwa petarda umiejętności! Muzyczną stronę imprezy zapewniają rezydenci naszego klubu. Szalony miks kawałków przygotowali DJ Czapa, McCarpney oraz DJ kRis.

Sobota, 7. Grudnia 2019
Start: 21:00
Bilety :
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia