Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 luty 2019

Środowy stand up | Adam Van Bendler

Środek tygodnia to idealny czas na chwilę wytchnienia. My w Starej Przepompowni wiemy, że nic tak nie potrafi rozładować atmosfery jak dobry wieczór komediowy, a więc znów zapraszamy Was na stand up. Tym razem gościem specjalnym w swoim autorskim programie będzie Adam Van Bendler. Będzie się działo!

Końcówka lutego oraz początek marca będzie bardzo intensywnym czasem w Klubie Stara Przepompownia. Nasz imprezowo-kulturalny tydzień zaczynamy już w środę, a zakończymy dopiero w niedzielę! Na początek wieczór komediowy. W roli głównej: Adam Van Bendler.

Podczas tego występu będziemy mogli na żywo usłyszeć program „Światło w tunelu”. Sporo refleksji, powrotów do przeszłości i motywacyjnych fragmentów… a tak naprawdę po prostu dobra porcja żartów. Adam Van Bendler kolejny raz zaprasza do naszego klubu by opowiedzieć ciekawe historie z przymrużeniem oka. Jeśli jesteście fanami tego komika, to z pewnością nie trzeba zapraszać zbyt mocno. Jeśli nie jesteście – przyjdźcie, a z pewnością nimi zostaniecie.

O support zadba Filip Puzyr i on również gwarantuje Wam solidną rozgrzewkę przepon i gardeł podczas śmiechu.

Jeśli nie udało Wam się zdobyć biletów na ten występ to… z jednej strony możecie tylko żałować, a z drugiej warto zajrzeć do naszego kalendarza i zwrócić uwagę na kolejne wieczory komediowe.

Jak zwykł mawiać jeden z naszych kolegów… śpieszmy się kupować bilety, tak szybko się rozchodzą. W przypadku wieczorów ze stand-upem w Klubie Stara Przepompownia ta maksyma się sprawdza od dawna. W przyszłości nie warto więc zbyt długo się zastanawiać.

Tym czasem do zobaczenia i gwarantujemy sporo śmiechu!

PS. Po występach komików zapraszamy oczywiście na małe after party 😉

Otwarcie klubu: 19:00
Start: 20:00
After: 22:00

Bilety: SOLD OUT!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl