Wszystko

Prosto z Przepompowni
22 grudzień 2019

Święta Bożego Narodzenia w Klubie Stara Przepompownia

Prezentujemy pełny, imprezowy, świąteczny rozkład jazdy na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia! W naszym klubie będzie działo się naprawdę sporo. Proponujemy Wam tradycyjną Pasterkę w Pompie, najmocniejszą imprezę świąteczną już I Dnia Świąt oraz kontynuację dobrej zabawy II Dnia Świąt. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy i szykujcie się na świetną zabawę!

24. grudnia (Wigilia) – IV Pasterka w Starej Przepompowni

Wigilijna wieczerza, wspólne kolędowanie i obdarowanie bliskich prezentami. To oczywiście nieodzowny element tego czasu w roku. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że równie ważne jak czas z rodziną jest spotkanie w luźniejszej atmosferze z przyjaciółmi i znajomymi. Rozmowy, składanie życzeń i – jak to w Święta – wspólne świętowanie.

Dlatego po raz kolejny zapraszamy Was w wigilijny wieczór na „Pasterkę”. Będzie dużo śmiechu, przyjacielsko-rodzinna atmosfera, no i przyjemna muzyka w tle. Jeśli szukacie dobrego miejsca na spotkanie to zapraszamy do nas!

Wtorek, 24. Grudnia

Start: 22:30

Wstęp: FREE!

…………………………………….

25. grudnia (I Dzień Świąt) – Boże Narodzenie w Starej Przepompowni

Główny punkt naszego świątecznego maratonu. Ojj będzie grubo! Dwie sceny, świetni artyści, solidna porcja dobrej muzyki. Wiemy, że na to czekacie! Kolejne święta z najlepszym klubowym graniem w Klubie Stara Przepompownia.

W klubie odpalamy scenę #3SOME Stage w klimatach szeroko rozumianej muzyki HOUSE, a zagrają dla Was:

  • Bartes
  • Matthew Clarck
  • neeVald

Z kolei Garden Stage to już RYTUAL Stage a więc mieszanka techno i electronic znana z wielu minionych imprez w Klubie Stara Przepompownia. Tu skład również wybitnie okazały:

  • Sincz
  • Deas
  • Dr High

Cóż więcej można powiedzieć? Obsada I Dnia Świąt mówi sama za siebie! To będzie udane Boże Narodzenie!

Środa, 25. Grudnia

Start: 21:00

Bilety:

Normalny – I pula 40 PLN / II pula 50 PLN

VIP – 70 PLN

…………………………………….

26. grudnia (II Dzień Świąt) – II Dzień Świąt w Starej Przepompowni

W czwartek także będziemy się bawić! Kolejny dzień Świąt Bożego Narodzenia to u nas klubowe party z rezydentem Klubu Stara Przepompownia. McCarpney zaprasza na All Night Long w klimacie HOUSE. Komu więc mało atrakcji, kto ma ochotę zostać świątecznym, imprezowym maratończykiem – ten z pewnością powinien przygotować się na sporo wrażeń.

Wiemy też, że niektórzy z Was dopiero wtedy znajdą czas na dobrą zabawę po udanych, rodzinnych spotkaniach. Dlatego też szykujemy wiele atrakcji. Szykuje się smaczne niczym świąteczny barszcz imprezowanie przy świetnej muzyce.

To jeszcze świąteczne after party, czy już sylwestrowy before? Bez względu na podejście – zapraszamy do zabawy!

Czwartek, 26. Grudnia

Start: 21:00

Bilety: 20 PLN

OCZYWIŚCIE NA CAŁY OKRES ŚWIĄTECZNY ŻYCZYMY WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OD CAŁEGO ZESPOŁU KLUBU STARA PRZEPOMPOWNIA!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl