Wszystko

Prosto z Przepompowni
01 marzec 2018

Taneczno-humorystyczna propozycja na weekend

Myślicie już nad tym co ciekawego będzie można zrobić w sobotę i niedzielę? Jak zwykle po trudach tygodnia z pomocą przychodzi Klub Stara Przepompownia. W weekend szykujemy dla Was taneczną imprezę i kolejny wieczór z występem komików. Sprawdźcie nasze propozycje na pierwsze, wolne dni w marcu i wybierzcie coś dla siebie i znajomych. Dawajcie znać z kim się widzimy i jak szykujecie się do weekendu pełnego wrażeń!

SOBOTA – Prywatka vol. 11

Najbardziej roztańczony dzień tygodnia znów pod hasłem Prywatki! Czego nie może zatem zabraknąć? Największych hitów, przekroju gatunkowego, ciepłego przyjęcia gości i suto zastawionego baru! Wszystko to znajdziecie oczywiście w Klubie Stara Przepompownia podczas prywatkowej balangi. Gospodarzami wieczoru jak zwykle będą nasi rezydenci. Duet Pan Muszka oraz DJ kRis kolejny raz szykuje dla Was niezapomniane atrakcje. Gościnnie na scenie pojawi się również wokalista – Dawid Adamczak, a także grający na saksofonie Kacper Wysocki. Do naszej wesołej gromadki z procentowymi upominkami wkracza także Amundsen Vodka, a więc solidna rozgrzewka gwarantowana.

Start: 21:00
Bilety: 15ZŁ | VIP 25ZŁ

……………………………………………………

NIEDZIELA – Stand-up HYPE / Adam Van Bendler & Rafał Banaś

Na koniec tygodnia powracamy z mocnymi żartami. Czas na kolejny występ w formule stand-up. Tym razem nawiedzi nas dwójka komików, a będą to: Adam Van Bendler – człowiek, który przyciąga pecha ale nic sobie z tego nie robi i obraca to w zabawną opowieść oraz Rafał Banaś – trener pływania, który po występach w grupie Atomówcy rzuca się na głęboką wodę i solowo przekaże Wam swoje życiowe rady, spostrzeżenia i najzwyczajniej w świecie rozbawi Was do łez. Macie dość poważnych tematów? Chcecie zakończyć tydzień z uśmiechem na ustach? W takim razie nie może Was zabraknąć razem z nami podczas tej imprezy.

Start: 19:00

Bilety: 20ZŁ | 30ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia