Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 lipiec 2019

Taste The Music Summer Night

Nasz weekend pod szyldem HOUSE zapowiada się obwicie. Już w najbliższą sobotę powraca do nas ekipa Taste The Music. Pierwsza sobota lipca to dobra okazja by wspólnie z artystami TTM oddać się przyjemnym rytmom, które pozwolą nam poczuć wakacyjny klimat. Przyjemna atmosfera, zimne drinki i dobra muzyka. Tego z pewnością nie zabraknie. Widzimy się w sobotę od 21:00.

Ekipa Taste The Music przyjedzie w bardzo mocnym składzie. Szaloną noc rozkręcą dla Was za konsolą: Tommy Gustav, Loui PL oraz Asca. Razem z nimi wokalnie udzielał się będzie John James. Zapowiada się więc naprawdę sporo dobrej muzyki od grupy pozytywnie zakręconych twórców, którzy potrafią jak mało kto rozkręcić imprezę w najlepszym stylu.

Taste The Music to wytwórnia muzyczna założona przez Tomka Gnacińskiego (Groove Cocktail) oraz Wojtka Kucharskiego (Loui & Scibi). TTM ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów związanych z muzyką house. Obok wydawanych produkcji, niezwykle istotne dla TTM są imprezy podczas których odpowiednia muzyka + plus wokal czy instrument na żywo zapewnią doskonały klimat.

Właśnie dlatego też klubowe noce z udziałem tych przedstawicieli muzyki house są tak udane. Pasja i umiejętności idą ze sobą ramię w ramię co zawsze przekłada się na doborowe towarzystwo na scenie. Możecie spodziewać się kilkugodzinnej muzycznej podróży, która poprowadzi Was przez odprężające kawałki i szybsze utwory. Będą popisy na żywo i starannie wyselekcjonowane perełki. To wszystko w Klubie Stara Przepompownia – czyli miejscu idealnym na weekendowe, letnie szaleństwo.

Od północy zabawa z Taste The Music przeniesie się również na nasz letni ogródek. DJ Asca zaprasza Was na swoje muzyczne popisy, które będziecie mogli wysłuchać – a także i przetańczyć – pod gołym niebem, w przyjemnej scenerii naszej letniej strefy chilloutu.

Sobota, 6. lipca

Start: 21:00

Bilety:

Normalny – 20 PLN

VIP – 30 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia