Wszystko

Prosto z Przepompowni
02 lipiec 2019

Swee pres. Bartes

Powraca do nas najprzyjemniejszy house w mieście. W piątek wracamy z cyklem Swee. podczas którego prezentujemy Wam taneczną i odprężającą stronę muzycznego grania. Klub wypełni najlepsze brzmienie, a zaprezentuje się przed naszymi gości kolejny artysta potrafiący przekazać pozytywną energię jak nikt inny. Tym razem zaprosiliśmy do nas miłośnika muzyki elektronicznej, którego fanom klubowej zabawy przedstawiać nie trzeba. Na naszej scenie zagra Bartes.

Czym jest Swee?

Cykl Swee, to nasza propozycja skierowana do miłośników lekkiej i przyjemnej klubowej muzyki. Na imprezach króluje house, a także pokrewne mu gatunki i delikatne rytmy znane z najlepszych imprezowych miejscówek na świecie. Jeśli jesteście fanami clubbingu, to z pewnością taka propozycja wpasuje się w Wasz gust. Coś dla siebie znajdą tu również Ci, którzy lubią odpocząć przy drinku i dobrej muzyce po ciężkim tygodniu. Na imprezach Swee swoje propozycje serwują Wam nasi rezydenci, a także specjalnie na tą okazję zaproszenie goście. Nie inaczej będzie tym razem. O support w najbliższy piątek zadba McCarpney, z kolei gwiazdą wieczoru będzie Bartes.

Kim jest Bartes?

DJ, twórca, prezenter. Jeden z nielicznych Polaków, którzy prezentowali swoje sety w popularnych klubach na Ibizie. Autor kilku audycji radiowych i przede wszystkim stały gość najlepszych eventów klubowych w naszym kraju. Jego sety to starannie wyselekcjonowane utwory, które pozostają w głowie na długo. Tym razem Bartes swoje umiejętności i gust muzyczny zaprezentuje przed publicznością i gośćmi Klubu Stara Przepompownia.

Kiedy się bawimy?

Odpalamy już w najbliższy piątek, 5. Lipca o godzinie 21:00. Wpadajcie zarówno do samego klubu, jak i na nasz letni ogródek. Do północy wszystkie Panie do klubu wchodzą zupełnie za FREE.

Piątek, 5. lipca 2019
Start: 21:00
Bilety: 15 PLN / Do godz. 00.00 LADIES FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia