Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 kwiecień 2018

To Jest Hip Hop Tour 2018 już w piątek!

Największy hip-hopowy tour tego sezonu już w piątek dotrze do Ostrowa Wielkopolskiego! Ósemka wyjątkowych person na naszej rodzimej scenie połączyła siły, by rozkręcić najlepsze imprezy w kilku miastach. Na trasie tego wesołego autobusu jest również Klub Stara Przepompownia, a miłośników dobrego rapu nie może zabraknąć razem z nami. Przedstawiamy Wam ośmiu wspaniałych, którzy za kilka dni przejmą muzyczną władze na naszą sceną.

DJ Decks – poznański artysta już kilka razy odwiedzał Klub Stara Przepompownia. Gościł u nas również w tym roku podczas before party To Jest Hip Hop Tour 2018. Znany m.in. z serii Mixtapów oraz współtworzenia ekipy Slums Attack. Aktywista, DJ, producent muzyczny. Człowiek od lat związany ze środowiskiem hip-hopowym w Polsce. Ogromną pasję i wiedze oraz lata doświadczenia przekłada na swoje sety. Możecie spodziewać się mieszanki klasyki i nowszych kawałków podanych w wyjątkowy sposób.

DJ 600V – legendarny Volt, u którego pojawiali się najważniejsi twórcy złotej ery polskiego rapu także jest częścią trasy To Jest Hip Hop Tour 2018. Obecny na scenie od 1994 roku. W tym czasie wydał bądź uczestniczył w nagraniu wielu klasyków, a na jego imprezach bawi się już kolejne pokolenie słuchaczy. Mimo zmieniających się trendów nadal jest jedną z ważnych postaci na scenie, a jego muzycznymi dokonaniami można by obdzielić niejednego twórcę. Najbardziej znany jest ze swojej producenckiej i DJskiej działalności.

DJ Deszczu Strugi – DJ, producent i inżynier muzyczny. Związany z wytwórnią Prosto oraz ekipą WWO. Miksował pierwszy z serii kultowych mixtapów wspomnianej wytwórni, który odbił się szerokim echem w hip-hopowym środowisku. Prowadził również rapowe audycje, a  także realizował i odpowiadał za miks czy mastering wielu innych albumów. To kolejny z dobrze znanych i cenionych mistrzów gramofonu w środowisku.

DJ Twister – kolejny członek grupy To Jest Hip Hop Tour 2018. Pochodzi ze Szczecina i współpracował m.in. z raperami z tego miasta. Któż nie kojarzy słynnych wstawek z „Rozmowy z cutem”, czy wielu innych popisów Twistera? Był członkiem grupy Snuz, tworzył duet Tłuste Koty, a przede wszystkim od zawsze imponował DJskimi umiejętnościami.

DJ Kostek – wicemistrz ITF Poland 2003, mistrz Redbull Thre3style 2012. Długo można wymieniać tytuły i dokonania DJ Kostka w zawodach, a pamiętać też trzeba o jego szerokich horyzontach muzycznych – bowiem współpracował nie tylko z rapowymi twórcami. DJ, producent, prezenter. Człowiek orkiestra mogący zaoferować Wam pełen przekrój stylistyczny i szaloną jazdę przez najlepsze brzmienia.

DJ Simo – kolejny reprezentant Poznania wśród gospodarzy trasy To Jest Hip Hop Tour. Słynący z wielu skreczy, szybkiego mixu i ciekawych aranży. Rezydujący m.in. w popularnej poznańskiej Czekoladzie. Ceniony przez miłośników dobrych imprez i prezentujący niebanalne podejście do rozkręcania melanżu Simo również w Ostrowie będzie chciał pokazać Wam swoje skillsy.

DJ Biskup – klimaty rap, r’n’b i wiele innych miejskich rytmów nigdy nie brzmiały tak dobrze. DJ Biskup nie pozwoli Wam zejść z parkietu i podsunie kilka ciekawych bangerów do zabawy. Z pewnością jest idealnym uzupełnieniem klasycznych rapowych twórców, który urozmaici Wam piątkowy wieczór w Klubie Stara Przepompownia.

DJ Taek – współpracował z wieloma czołowymi raperami w kraju np. z Kalim czy Paluchem. Potrafi wykręcić konkretną imprezę – co często czyni m.in. w Poznaniu gdzie rezyduje, a także w wielu innych miejscach. Jest świetnym dopełnieniem starej szkoły DJingu, wprowadzając powiew świeżości swoimi skreczami. Podobnie jak cała brygada To Jest Hip Hop Tour 2018 – będzie chciał pokazać Wam najlepsze brzmienie tej kultury w wyjątkowy dla siebie sposób.

Startujemy w piątek, 6. kwietnia o 21:00!!!

Bilety: 20/30 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wlkp., ul Raszkowska 78

rezerwacje stolików:
www.staraprzepompownia.pl