Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 luty 2018

90’s Party by Dylan – Lowdaily GTA Edition

Miniona edycja, kultowego już cyklu 90’s Party, była naszą rocznicą. Po dziesięciu świetnych imprezach nie zwalniamy jednak tempa. W najbliższą sobotę odpalamy wehikuł czasu po raz jedenasty. Za muzycznymi sterami pojazdu jak zwykle zasiada kapitan DJ Dylan, a tym razem gości specjalnych i atrakcji z pewnością nie zabraknie. Sprawdźcie kto nas odwiedzi, dowiedzcie się czego się spodziewać. Lecimy już do Was – więc bierzcie znajomych i szykujcie się na sobotę!

Podczas tej edycji – jak zawsze – możecie spodziewać się szalonego przekroju muzyki rodem z lat dziewięćdziesiątych! Będą kawałki nieco młodsze oraz ciut starsze, ale wszystko w kultowym klimacie ery jeansów, MTV i gum balonowych. Znów poczujemy się jak w czasach imprez z lat młodzieńczych, a dla wielu może być to podróż, która pokaże Wam jak bawili się starsi koledzy. Wiecznie młode hity pochłoną Klub Stara Przepompownia i zabiorą gości do całonocnej zabawy na gorącym parkiecie! Starszaki – bierzcie młodsze pokolenie i pokażcie im co znaczy prawdziwa impreza. Młodzieży – łapcie za koszule starszych znajomych i rodzinę – niech poczują zew młodości, który w nich drzemie!

Gospodarzem wieczoru będzie DJ Dylan. Mózg, serce i dobra dusza cyklu 90’s Party wie jak rozkręcić wieczór. Będzie sentymentalnie, ale także energicznie. Znajdzie się coś pod nóżkę, a także do wspólnego pośpiewania i wspominania. Jednym słowem – dla każdego coś miłego.

Podczas sobotniej balangi bawić się z nami będzie szalona ekipa Lowdaily. Miłośnicy obniżonych aut, głośnego ryku silników i najlepszego sprzętu car-audio wpadają podrasować nasz wehikuł czasu. Obniżony i dobrze nastrojony Delorean znany z Powrotu do Przyszłości? To nie może się nie udać!

Startujemy jak zwykle o godzinie 21:00. Klub Stara Przepompownia zaprasza Was, a Wy zapraszajcie ulubioną paczkę imprezowiczów! Z kim się widzimy?

Bilety: 15ZŁ | VIP 25ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

staraprzepompownia.pl