Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 wrzesień 2017

90’s Party – Edycja Specjalna: Lowdaily

W najbliższą sobotę po raz ósmy odpalamy 90’s Party. Jak zwykle za kierownicą imprezowej limuzyny, wiozącej nas przez największe hity lat dziewięćdziesiątych, zasiądzie jedyny i niepowtarzalny DJ Dylan. I motoryzacyjna metafora nie jest tutaj bez uzasadnienia. Bowiem podczas najbliższego eventu balować z nami będą miłośnicy obniżanych samochodów, głośnych wydechów i błyszczących felg. Wpada do nas ekipa Lowdaily!

Lowdaily, to impreza dla miłośników modyfikowanych i obniżanych samochodów. Od kilku lat impreza gości na Piaskach Szczygliczka w Ostrowie, gdzie z całego kraju zjeżdżają fani motoryzacji. W tym roku mogliśmy być świadkami kolejnej edycji tego wydarzenia. Miło nam, że również maczaliśmy palce w tym co działo się podczas zlotu nad ostrowskim zalewem. Teraz ekipa Lowdaily zagości w Klubie Stara Przepompownia, gdzie wspólnie będziemy się bawić i wspominać to, co działo się kilka tygodni temu. Będzie naprawdę potężne imprezowe uderzenie!

O 90’s Party nie trzeba mówić wiele. Ósma edycja przed nami, a do tej pory każda kolejna to prawdziwa petarda. Powrót do największych klasyków ostatniej dekady XX wieku, szaleństwo na parkiecie i poza nim. Kręcący to wszystko z wielką mocą DJ Dylan – właśnie tak wyglądają imprezy 90’s Party w Klubie Stara Przepompownia! Kto był – tego zachęcać nie trzeba, kogo zabrakło – ten koniecznie musi nadrobić! Zabierajcie znajomych, dziewczynę, chłopaka, siostrę i brata. Powrót do czasów pierwszych imprez gwarantowany. Dobra zabawa? Na 100%!!! Czekamy na Was już w sobotę.

Zanim rozpocznie się sobotnia, muzyczna podróż – wpadajcie także na sportowe emocje, do Sali Kominkowej. Po raz kolejny coś dla miłośników speedwaya. Grand Prix Niemiec w Teterow. Start transmisji o godzinie 18:30. Kibicujmy razem!!!

Początek imprezy 21:00

Bilety: 15ZŁ | VIP 25ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl