Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 wrzesień 2017

Liga Mistrzów i Liga Europy na dużym ekranie!

Klub Stara Przepompownia oraz Atmosphera Cafe & Restaurant zapraszają na sportowe emocje. W tym sezonie rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów, a także Ligi Europy będziecie mogli przeżywać razem z nami. Uruchomiliśmy, specjalnie dla wszystkich kibiców, strefę kibica na Sali Kominkowej. Co dwa tygodnie będziemy mogli wspólnie podziwiać pojedynki najlepszych europejskich drużyn na dużym ekranie. Wielki futbol wkracza na nasze salony!

Od wielu lat rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy przyciągają przed telewizory miliony fanów. Najlepsze europejski drużyny, wielkie gwiazdy światowego futbolu i prawdziwe emocje. Obok tych spotkań nie można przejść obojętnie. Co dwa tygodnie – we wtorki i środy, 32 najlepsze drużyny grają o triumf w Champions League. Z kolei czwartki, to już rozgrywki Ligi Europy, gdzie równie uznane firmy starają się sięgnąć po tytuł. Najciekawsze pojedynki każdej kolejki będziemy transmitować dla Was na dużym ekranie, w specjalnej strefie na Sali Kominkowej. Pierwsze emocje już w tym tygodniu!

W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów zobaczymy takie piłkarskie klasyki jak FC Barcelona vs Juventus Turyn, Bayern Monachium vs Anderlecht, Tottenham Hotpsur vs Borussia Dortmund czy Real Madryt vs APOEL Nikozja. Z kolei Liga Europy na początek zaprasza na takie pojedynki jak Arsenal Londyn vs FC Koln, Austria Wiedeń vs AC Milan czy też Real Sociedad San Sebastian vs Rosenborg Trondheim. Uff… już na samym początku będzie się działo! A to dopiero początek…

Dawajcie znać, które mecze najbardziej chcielibyście obejrzeć. Pamiętajcie o rezerwacji stolików, a przede wszystkich zabierajcie znajomych, by wspólnie przeżywać piłkarskie święto przy okazji najlepszych klubowych rozgrywek.

Liga Mistrzów i Liga Europy sezon 2017/2018 w Klubie Stara Przepompownia!

Atmosphera Cafe & Restaurant
i Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
Atmosphera 535 708 197
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia