Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 listopad 2016

Bękarty Stand-Up’u na koniec tygodnia

Niedziela w Klubie Stara Przepompownia to kolejny komediowy wieczór. Tym razem na naszej scenie, w programie „Cicho bo facetka idzie”, zgromadzonej publiczności  swoje możliwości pokażą reprezentanci grupy Bękarty Stand-Up’u w składzie Łukasz LOTEK Lodkowski oraz Karol Modzelewski.

Stand-Up to propozycja dla wielbicieli mocnych, a jednocześnie inteligentnych żartów. Ten typ występów kabaretowych w znacznej większości przeznaczony jest dla widzów dorosłych. Artyści w swoich programach nie boją się drwić i żartować nawet z najbardziej poważnych i wzniosłych tematów. Chociaż często sięgają również do treści niezwykle przyziemnych. Zawsze w sposób zaskakujący i wyjątkowy. W ich słowniku nie ma słowa tabu, a fani tej rozrywki powinni mieć spory dystans do siebie i swoich poglądów – nigdy nie wiecie komu może się oberwać!

Kim są bohaterowie niedzielnego wieczoru? To duet któremu przyświecają idee zawierające się w słowach: Sex, Kobiety, Rum, Wolność i Piraci… Panie i Panowie – przed Wami Bękarty Stand-Up’u. Dwóch szalonych młodzieńców, mających niewybredne poczucie humoru. Łukasz LOTEK Lodkowski oraz Karol Modzelewski.

Występowali na niejednej kabaretowej scenie, ich twórczość mogliście spotkać w telewizji i na przeglądach stand-up’owych. Teraz dostarczą sporej porcji śmiechu w Klubie Stara Przepompownia. Widzimy się już w niedzielę. Drzwi otwieramy dla Was już o 18:00, a planowany początek całego zamieszania to godzina 19:00. Jesteście gotowi?

Bilety:
w przedsprzedaży 25 zł / w dniu koncertu 35 zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia