Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 październik 2019

Bibobit robi wdech przy wosku | Koncertowa jesień w Pompie

Niedziela to dobry dzień na muzykę. Sporo muzyki. Dlatego tydzień zakończymy w koncertowym stylu! Tym razem w ramach naszej koncertowej jesieni do Klubu Stara Przepompownia zawita zespół Bibobit z kolejną odsłoną trasy koncertowej Wdech Tour. Poza muzyką na żywo będzie też szansa na muzykę z winyli i nie tylko – w niedzielę po raz trzeci zapraszamy również na Giełdę Winylową, która umili popołudniowe oczekiwanie na wieczorny występ.

Po raz pierwszy wystąpią w Ostrowie i bardzo na to czekają. Grupa Bibobit robi wdech i… zaprasza na swój koncert! Czym jest Bibobit? To połączenie różnych światów – hip-hopu z jazzem, elektroniki z polskimi tekstami i improwizacją. W skład zespołu wchodzą:

  • Daniel Moszczyński – wokal, samplery, vocoder, adaptery, talk box
  • Bartek Pietsch – gitara basowa, wokal
  • Waldemar Franczyk – perkusja
  • Zdzisław Babiarski – piano
  • Patrycjusz Gruszecki – trąbka, flugelhorn
  • Jan Adamczewski – saksofon

Energia, organizacja i pasja – tak w skrócie można określić sceniczną hydrę pod nazwą Bibobit. Pochodzący z Poznania skład świetnie brzmi w nagraniach ale prawdziwą ich wartość docenicie dopiero oglądając ich na żywo. Trasa koncertowa WDECH powstała ze względu na promocję EPki grupy pod tym samym tytułem. W ramach touru promującego materiał Bibobit odwiedza 12 miast w tym Ostrów Wielkopolski.

Być może dziś jeszcze zastanawiacie się czego można się po nich spodziewać – ale za jakiś czas po bilety na ich występy będzie trzeba stać w długich kolejkach. Nie warto więc marnować okazji. Wpadajcie już w niedzielę do Klubu Stara Przepompownia i bądźcie świadkami energetycznej bomby muzycznej!

Start: 20:00

Bilety:

I pula – 30zł
II pula – 40zł
On-line: https://www.bilety24.pl/koncert/bibobit-robi-wdech-ostrow-wielkopolski-stara-przepompownia-53907
……………………

Jednak zanim oddamy się koncertowemu szaleństwo, to proponujemy Wam kolejną odsłonę Giełdy Winylowej w Klubie Stara Przepompownia. Jak zwykle sporty wybór tytułów, grono pasjonatów i melomanów. Oczywiście znajdziecie u nas nie tylko białe kruki na wosku ale też wiele innych propozycji na różnorodnych nośnikach. Jeśli macie ochotę sprawdzić jak brzmi muzyka w dobrej jakości na konkretnym sprzęcie i chcecie przy okazji poszerzyć swoją kolekcję albumów – to propozycja specjalnie dla Was.

Start: 15:00

Wstęp: FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl