Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 marzec 2018

Bovska w Starej Przepompowni!

Zapraszamy na kolejny koncert, który w naszym klubie odbędzie się już w najbliższy piątek. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie Bovska. Artystka odwiedza Ostrów Wielkopolski w ramach swojej trasy koncertowej „Wiosenny Autoreset” – a za wiosną pewnie tęskni już większość z nas. W takim razie nie ma lepszego przygotowania do tej pory roku niż wizyta na piątkowej imprezie. Z kim się widzimy? Kto już nie może się doczekać? Odliczanie trwa!

Bovska oficjalnie zadebiutowała na polskim rynku fonograficznym w roku 2016. Wówczas – 11 marca – ukazał się jej debiutancki krążek zatytułowany „Kaktus”. Wokalistka wydała płytę własnym nakładem z dystrybucją Warner Music Polska. Płyta została ciepło przyjęta przez krytyków, a przede wszystkim publiczność. Sporą popularność zyskał przede wszystkim tytułowy singiel z tego krążka, który w sierpniu 2016 roku pokrył się złotem. Świetny odbiór materiału przełożył się na kolejne sukcesy. Bovska była nominowana do MTV EMA, a także do Fryderyków.

W 2017 roku przyszedł czas na kolejny album artystki. Płytę „Pysk” promowały dwa single: „Haj” oraz „Cyrk”. W tym przypadku również nie obyło się bez nominacji do Fryderyków. Bovska nie ucieka od popowych rytmów, jednak podaje je w wysublimowany sposób. Połączenie artpopowego grania z domieszką elektroniki jest powiewem świeżości na polskim rynku muzycznym. Dlatego obok tej artystki trudno przejść obojętnie, a z dnia na dzień grono jej fanów rośnie.

Jeśli macie zatem ochotę na przyjemny „Wiosenny Autoreset”, który u nas przypadnie na kilka dni przed kalendarzową i astronomiczną wiosną, to zapraszamy serdecznie!

Imprezę nakręci dla Was rezydent klubu Stara Przepompownia: Dr High!

Otwarcie klubu: 21:00
Start koncertu: 22:00
Bilety :
Przedsprzedaż I pula – 35 PLN
Przedsprzedaż II pula / w dniu koncertu – 45 PLN
VIP (Antresola) – 55 PLN (dla osób od 21 roku życia)

(Osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia