Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 maj 2018

Brodacze otwierają weekend w Starej Przepompowni

Za nami bardzo, bardzo długi majowy weekend. W Klubie Stara Przepompownia działaliśmy z pełną mocną i cieszymy się, że byliście razem z nami. Jednak majówka przechodzi do przeszłości, a przed nami kolejne propozycje imprezowe. Już w piątek odpalamy kolejną propozycję. Tym razem coś dla miłośników elektronicznych brzmień, a także grania na żywo. Przed Wami Brodacze – czyli gwiazdy piątkowego wieczoru w Klubie Stara Przepompownia.

Połączenie nieskazitelnej elektroniki z brzmieniem prawdziwych, żywych instrumentów nie jest żartem z brodą. Jest jedynym w swoim rodzaju pomysłem na spędzenie piątkowej nocy. Proponujemy Wam wyprawę przez muzyczne zakamarki z ekipą pełną bujnych włosów na podróbkach. Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta – przed Wami Brodacze w swoim live act show.

Ekipę tworzą Kuba Kałamaja, Wojciech Kucharski oraz Kamil Neumann. Pochodząca z Poznania wesoła, brodata gromadka jest jedynym w swoim rodzaju połączeniem gatunków z różnych stron wszechświata. Jeśli oczekujecie czegoś świeżego, nowego i wyjątkowego – występ Brodaczy jest właśnie dla Was. Jeśli macie ochotę na pozytywną atmosferę, bujające dźwięki i artystyczne uniesienia – występ Brodaczy jest właśnie dla Was.

Grupa w swojej karierze gościła na wielu festiwalach m.in. poznańskim Spring Break’u czy Deep Sky – Electronic Music Festival. Ponadto dwukrotnie partnerowali w trasach koncertowych zespołowi Łąki Łan, a to mówi samo za siebie. Ich #breadelectro zyskało rzesze fanów w całej Polsce, a teraz docierają z radosnym przytupem do Ostrowa Wielkopolskiego by dalej szerzyć to, co w ich muzyce najlepsze. Dajcie ponieść się brodatej energii!

Po występie Brodaczy zapraszamy Was na klubowe afterparty. Poprowadzi je niezawodny rezydent Klubu Stara Przepompownia. Człowiek orkiestra – DJ kRis. Będzie naprawdę gorąco i z pewnością na długo zapamiętacie tą imprezę. Czy trzeba czegoś więcej? Widzimy się już w piątek od godziny 21:00!

Program imprezy:

21:00 Otwarcie klubu
22:00 Koncert
23:30 Afterparty by kRis

Bilety:

15 PLN – Normalny

25 PLN – VIP

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia