Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 maj 2018

Latino Fever już po raz 11! Roztańczona sobota przed nami

Rocznica za nami, to jedziemy drugą dziesiątkę! Latynoskie rytmy nie zwalniają tempa i znów porwą Was do tańca w Klubie Stara Przepompownia. W najbliższą sobotę powraca cykl Latino Fever, który standardowo rozkręci dla Was muzycznie DJ kRis. Jak podczas każdej edycji nie zabraknie pokazów, nauki tańca, dodatkowych niespodzianek i wielu, wielu innych atrakcji. Zbierajcie siły i przypływajcie na gorącą wyspę Starej Przepompowni!

Znów zawitają do nas roztańczeni instruktorzy, którzy przeprowadzą Was z uśmiechem przez tą imprezę. Na Latino Fever odnajdą się zarówno doświadczeni tancerze lubujący się w gorących rytmach, jak i każdy inny wielbiciel dobrej zabawy. Wybuchowa mieszanka przygotowana przed DJa kRisa z pewnością nie pozwoli Wam się nudzić, a nogi same będą rwać się na parkiet.

W chwilach odpoczynku będziemy mogli oczywiście orzeźwić się przy gitarowym barze Klubu Stara Przepompownia, a niespodzianki dla Was znów szykuje Havana Club. Już teraz warto zarezerwować sobie czas na wizytę u nas, bo takich imprez po prostu nie wypada przegapić. Plan nocy prezentuje się doprawdy imponująco:

21:00- otwarcie klubu
23:00-23:30 lekcja kroku salsa
24:00-00:30 pokazy do muzyki / bachata
01:00-01:30 animacje free party
01:30-04:00 latino night

Jak zwykle nie zabraknie zatem pokazów tanecznych do salsy, nauki kroków czy wspólnej zabawy z instruktorami. Szykuje się prawdziwa gorączka sobotniej nocy. Jesteście gotowi na urodziny naszej latynoskiej rodziny? Zabierajcie znajomych, rezerwujcie czas i ubierzcie wygodne buty do tańca! Nasz wybuchowy show urodzinowy zaczynamy w sobotę o godzinie 21:00! Poczujcie się jak na wakacjach w ciepłych krajach 😉

Bilety :
Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 25 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl